اخبار وب دا
27

با استقرار بالگرد هوایی، دغدغه های اعزام فوری بیماران اورژانسی در استان رفع شده است

با استقرار بالگرد هوایی، دغدغه های اعزام فوری بیماران اورژانسی در استان رفع شده است

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان ایلام گفت: اورژانس هوایی یکی از نیازهای مهم و حیاتی برای استان در راستای خدمت رسانی به مردم بود که با استقرار آن در استان دغدغه های اعزام فوری بیماران اورژانسی در سراسر استان رفع شده است.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر صیدنور علیمرادی در کارگاه اورژانس هوایی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به دکتر سرور و تقدیر از حضور رئیس دانشگاه و مسئولان و پرسنل گفت: اورژانس هوایی در روزهای پایانی سال 95  برای خدمات اورژانسی به مصدومان و بیماران دارای شرایط بحرانی در استان مستقر شد.


وی از پیگیری های مستمر و مکرر رئیس دانشگاه و توجه ویژه رئیس فوریت های پزشکی کشور   و همکاران وی افزود: در سایه این پیگیری ها و عنایات، بالگرد اورژانس در کوتاه ترین زمان به استان ایلام اختصاص داده شد که وجود آن در استان غنیمتی بزرگ است چرا که خدمات دهی و امداد در کمترین زمان ممکن به بیماران اورژانسی در سراسر استان را فراهم نموده است.


رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان ایلام ابراز کرد: در مدت کوتاهی که اورژانس هوایی در استان افتتاح شده، بالغ بر 5 ماموریت حیاتی توسط آن انجام شده که علاوه بر نجات بیماران و مصدومان، موجبات رضاتمندی مردم را نیز فراهم ساخته است.


وی با بیان اینکه برای نجات جان بیماران و مصدومان نهایت تلاش خود را همواره به کار بسته ایم، خاطرنشان کرد: در ایامی که با نامناسب ترین و سخت ترین شرایط آب و هوایی مواجه شده ایم، بالگرد هوایی و آمبولانس های فوریت پزشکی برای امدادرسانی به هم استانی های عزیز به مامویت اعزام شده اند.


دکتر علیمرادی در پایان سخنانش از حضور پرسنل و همکاران و سایر ارگان هایی که در حوزه سلامت در کنار دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مردم خدمت می کنند، تشکر و قدردانی نمود.

روتیتر
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (75)
کد خبر: 12806
  • با استقرار بالگرد هوایی، دغدغه های اعزام فوری بیماران اورژانسی در استان رفع شده است
جستجو