اخبار وب دا
31

جلسه مدیر شبکه بهداشت و درمان دره شهر با دارو سازان شهرستان

جلسه مدیر شبکه بهداشت و درمان دره شهر با دارو سازان شهرستان

جلسه هماهنگی با پزشکان دارو ساز با حضور مدیر شبکه بهداشت ،معاون بهداشتی شبکه،مسئول گسترش شبکه ،روابط عمومی شبکه،مسئول اموردارویی شبکه و داروسازان شهرستان در دفتر مدیریت شبکه بهداشت ودرمان برگزار گردید.


به گزارش خبرنگار وب دا، در این جلسه دکتر ایوب بالاوندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن خیرمقدم به حاضرین بیان کرد: در هر سازمان، هدف همه ما ارائه خدمات بهداشتی درمانی مطلوب و به موقع به مردم می باشد که باید تلاش کنیم با همکاری و تعامل در راستای خدمت صادقانه به مردم همانند گذشته گام برداریم.


وی افزود: در برنامه پزشک خانواده در مراکز جامع سلامت اقدامات خوبی انجام شده و خدمات گوناگون و به موقعی به مردم ارائه شده است که باید از لحاظ تامین داروهای مورد نیاز نیز به موقع اقدام شود تا مراکز جامع سلامت با کمبود دارویی در این مراکز مواجه نشوند زیرا رضایت مندی مردم از نحوه ارائه خدمات بهداشتی درمانی برای ما امری بسیار مهم می باشد.


دکتر بالاوندی گفت: در اجرای برنامه پزشک خانواده نظم و انظباط خوبی وجود دارد و برنامه های دهگردشی مرتب انجام شده که در این زمینه دارویار نیز باید در برنامه دهگردشی شرکت کند.


وی ادامه داد: مطلبات شبکه بهداشت و درمان از دارو سازان پیگیری خواهند شد و تقسیمات داروخانه ها در موعد مقرر انجام خواهد شد.


مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دره شهر گفت: دارو سازان باید افراد دارویار را به شبکه بهداشت معرفی کنند تا در هنگام انجام دهگردشی ها با مشکلی مواجه نشویم.


وی خاطرنشان کرد: داروسازان باید نسبت به شرکت در دهگردشی ها، نگهداری دارو در دمای مناسب، ترالی اورژانس، حق فنی، تنظیم به موقع اسناد دارویی و قیمت گذاری نسخ دقت بیشتری داشته باشند تا کسورات بیمه ای کاهش یابد.

روتیتر
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (70)
کد خبر: 12838
  • جلسه مدیر شبکه بهداشت و درمان دره شهر با دارو سازان شهرستان
جستجو