طراحی سایت
اخبار وب دا
18

مراسم گرامیداشت روز علوم آزمایشگاهی و ماما در دانشگاه برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز علوم آزمایشگاهی و ماما در دانشگاه برگزار شد

با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نهاد رهبری دانشگاه، معاونین درمان، بهداشت، غذا و دارو، توسعه، تحقیقات و فناوری و مدیران ستادی، مدیران شبکه‌ها و روسای بیمارستان‌ها و پرسنل حوزه بهداشت و درمان، مراسم گرامیداشت روز علوم آزمایشگاهی و ماما در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.


به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، روز ماما و علوم آزمایشگاهی اظهار کرد: پرسنل خدوم و زحمتکش علوم آزمایشگاهی و ماماها در حوزه درمان به عنوان بازوان اصلی پزشکان و متخصصان در راه حفظ سلامت مردم خدمات شایسته ای را به نمایش گذاشته اند که قابل تقدیر است.


 دکترکریم همتی ادامه داد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، حجم کار و خدمت رسانی حوزه درمان خصوصاً پرسنل علوم آزمایشگاهی و ماماها بیشتر از گذشته شده اما تلاش و مسئولیت پذیری آنان در مقابل مردم کاسته نشده است.


 وی با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت مورد تایید مسئولان نظام و کشور قرار گرفته خاطرنشان کرد: این طرح همچنان در ادامه راه با صلابت و قدرت در راه خدمت به مردم تداوم خواهد یافت


رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه خدمت در حوزه درمان سخت و طاقت فرسا است، بیان داشت: اگرچه این سختی‌ها وجود دارد اما تلاش همکاران خدوم علوم آزمایشگاهی و ماماها در راه خدمت به مردم و اهداء سلامتی به آنان قابل تقدیر است.


 در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر هاشمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک روز علوم آزمایشگاهی و ماما و تقدیر از خدمات آنان ابراز کرد: ارج نهادن به این تلاش‌ها و خدمات شبانه روزی این قشرها، وظیفه‌ای همگانی است.


 در ادامه نیز دکتر پرویز کریمی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک روز علوم آزمایشگاهی و ماما به نقش بی‌بدیل و ارزشمند آنان در حفظ سلامت جامعه اشاره کرد و اجرای مطلوب طرح تحول نظام سلامت را حاصل تلاش و زحمات پرسنل حوزه درمان عنوان کرد.


در ادامه نیز دکتر مهتاب شاهماری معاون غذا و دارو دانشگاه نیز ضمن تبریک فرا رسیدن روز علوم آزمایشگاهی و ماما گفت: بخش بزرگی از خدمات طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت و درمان بر عهده ماماهای زحمتکش و پرسنل خدوم علوم آزمایشگاهی است و می‌طلبد که خدمات این عزیزان تجلیل و تقدیر قرار گیرد.


 دکتر عبادالله فلاحی رئیس سازمان نظام پزشکی استان نیز ضمن تبریک مناسبت‌های مذکور و تقدیر از خدمات آنان عنوان کرد که سازمان نظام پزشکی در کنار مجموعه تلاشگر دانشگاه با تمام توان و ظرفیت در راه خدمت به جامعه خواهد بود.


 گفتنی است که در این مراسم از ۲۲ نفر پرسنل نمونه علوم آزمایشگاهی و ۲۸ نفر از ماماهای نمونه در سطح استان با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.


همچنین سرکار خانم فرشته چراغ سحر و نسرین یوسفی از ماماهای نمونه که از سوی وزارت بهداشت به عنوان نمونه انتخاب شده بودند، به صورت شایسته مورد تقدیر مسئولان دانشگاه قرار گرفتند.

 

روتیتر
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (67)
کد خبر: 16270
  • مراسم گرامیداشت روز علوم آزمایشگاهی و ماما در دانشگاه برگزار شد
  • مراسم گرامیداشت روز علوم آزمایشگاهی و ماما در دانشگاه برگزار شد
جستجو