طراحی سایت
اخبار وب دا
25

عملکرد معاونین غذا و دارو قطب سوم کشور قابل تقدیر است

عملکرد معاونین غذا و دارو قطب سوم کشور قابل تقدیر است

 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: عملکرد معاونین غذا و دارو قطب سوم کشور در راستای کمک به رفع مشکلات قطب و ارائه راهکارهای مربوطه قابل تقدیر است.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر مهتاب شاهماری در اجلاس معاونین و مدیران غذا و دارو قطب سوم کشوری به میزبانی ایلام ضمن خیرمقدم به مدعوین معاونین و مدیران غذا و دارو قطب ابراز داشت: در سالیان اخیر با برنامه عملیاتی و ارزیابی عملکرد شاخص‌های معاونت غذا و دارو ایلام به نوعی از وضعیت بلاتکلیفی سال‌های گذشته رها شده و به صورت قابل توجهی ارتقا پیدا کرده است.


 وی در این راستا افزود: وضعیت شاخص‌های مختلف و ارائه گزارش و ارائه راهکارها و دیدگاه‌ها و به کار بستن آنان در جهت ارتقاء وضعیت موجود را تسهیل می‌کند.


معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: اداره فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل اداره ای نوپا در سازمان غذا و دارو است و تمام استان‌های قطب سوم کشور این اداره را در سطح معاونت غذاودارو ایجاد کرده‌اند که نشانگر اهمیت این حوزه جدید و تاثیر آن در حفظ سلامت جامعه است.


دکتر شاهماری در ادامه سخنان خود فعالیت و اقدامات حوزه‌های فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل، تجهیزات پزشکی، نظارت بر دارو، واحد تحقیق و توسعه، آزمایشگاه، مبارزه با قاچاق کالا و برنامه عملیاتی برای حاضران تشریح کرد.

روتیتر
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (18)
کد خبر: 16363
  • عملکرد معاونین غذا و دارو قطب سوم کشور قابل تقدیر است
جستجو