طراحی سایت
اخبار وب دا
16

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت روز خبرنگار

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.


به گزارش خبرنگار وب دا، در متن پیام تبریک دکتر کریم همتی آمده است:

هفدهم مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی (خبرنگار شهید) یاد آور تلاش بی وقفه خبرنگاران آگاه و وظیفه شناسی است که همواره با سلاح قلم و با حفظ قداست و رسالت والای آن در جامعه می کوشند.


روز خبرنگار، روز کسانی است که دانستن را حق مردم می دانند و متعهدانه و صادقانه برای احقاق آن، جهادی ماندگار را رقم زده اند و با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ " آگاهی بخشی" را  بر دوش کشیده و  خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.


بدون تردید حفظ و ارتقای جایگاه خطیر خبر و قلم درجهت تعمق اطلاع رسانی و ترویج و نهادینه کردن فضائل مدنی و اخلاقی  در جامعه از سیاست ها و برنامه های محوری نظام مقدس جمهوری اسلامی بویژه در دولت تدبیر و امید می باشد و تحقق این هدف در گرو تعامل و همکاری دو سویه اصحاب رسانه و دولتمردان است .


اینجانب فرا رسیدن این روز باشکوه را ارج نهاده و به جمیع اصحاب رسانه وخبرنگاران متعهد که با جدیّت و تلاش وافر پیشرفت و سربلندی روز افزون میهن اسلامی مان را رقم می زنند، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد متعال تداوم عزّت و اهتمام مسئولانه آن عزیزان را در انجام وظایف خطیر اطلاع رسانی  و آگاهی بخش آرزومندم.


دکتر کریم همتی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

روتیتر
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (15)
کد خبر: 17116
  • پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت روز خبرنگار
جستجو