اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 18 فروردین 1393
رشد و تعالی جامعه مرهون تلاش های حوزه سلامت است

  رشد و تعالی جامعه مرهون تلاش های حوزه سلامت است

امتیاز: Article Rating

  به گزارش خبرنگار وب دا، حجت الاسلام والمسلمین لطفی در جمع اعضاء هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ضمن تبریک فرار سیدن سال نو به کارکنان دانشگاه اظهار داشت: تقارن سال جدید با شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س)، فضای کشور را فاطمی نمود و انشاالله که همه ی ما بتوانیم از رهروان راستین اهل بیت (ع) باشیم و در زندگی خود آموزه های دینی و تاکیدات این عزیزان را بکار بندیم.

وی خاطر نشان کرد: تعالی و ترقی هر جامعه ای مبتنی بر سلامت آن است و هر جامعه ای که این خصیصه مهم را داشته باشد، پیشرفت و ترقی را تجربه خواهد نمود.
امام جمعه ایلام افزود: انقلاب اسلامی ایران پس از پیروزی دستاوردهای بزرگی در همه ی زمینه ها داشته و همه ی دنیا این را می داند که ایران مهد نوابغ است و وجود این نوابغ در همه ی اعصار و دوران ایران را در بالاترین سطح از علوم در جهان قرار داده است.
وی در ادامه با بیان این مطلب که از نظر بهداشت و سلامت در وضعیت مناسبی قرار داریم، تصریح نمود: البته باید در این مسیر تلاش بیشتری کنیم که جامعه از نظر بهداشت و عوامل مربوط به آن سالم نگاه داریم و از ابتلای مردم و شهروندان به بیماری های خطرناک محفوظ بداریم و این امر کاری انسانی و خداپسندانه است که کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در راه تحقق آن تلاش می کنند.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی ابراز داشت: در سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده لازم است که در این مسیر و حفظ سلامت مردم جهادی عمل نماییم و خوشبختانه از سوی رئیس جمهوری و وزارت بهداشت به این مسئله توجه خوبی شده که نشانگر توجه بیشتر به حوزه سلامت در کشور است.
وی رسیدن به قله های افتخار و قطع وابستگی به دشمنان و کشورهای غربی در همه ی زمینه ها را وظیفه ای همگانی برشمرد و تاکید نمود: در زمینه های مختلف به یاری خداوند و تلاش فرزرندان برومند این کشور تجارب و پیشرفت های ارزنده ای داشته ایم و در حوزه علوم پزشکی نیز باید به مرحله ای برسیم که همه ی تجهیزات و امکانات را خودمان بسازیم و از دانش روز عقب نمانیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ضمن آروزی توفیق برای کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راه خدمت به مردم بیان داشت: امید است که شما مسئولان و کارکنان دانشگاه  با داشته ها و امکانات موجود بهترین خدمت به مردم استان ارائه کنید چرا گه این مردم شایستگی بهترین خدمت را دارند.
 
اشتراک گذاری
تصاویر
  • رشد و تعالی جامعه مرهون تلاش های حوزه سلامت است
ثبت امتیاز