شماره: 11091
1395/06/28
تقدیر مدیر فوریت های پزشکی استان کرمانشاه از اقدام کارکنان بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام
تقدیر مدیر فوریت های پزشکی استان کرمانشاه از اقدام کارکنان بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام

مدیر فوریت های پزشکی استان کرمانشاه از اقدام دلسوزانه و انسان دوستانه کارکنان بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام طی حکمی تقدیر نمود.

به گزارش خبرنگار وب دا، شعبان صابری پرستار شاغل در بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام در رابطه با این تقدیر از آنان از سوی مدیر فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: در روزهای گذشته با یک دستگاه آمبولانس برای اعزام یک بیمار به تهران رفته بودیم که در هنگام برگشت به ایلام در مسیر جاده بین استان همدان و کرمانشاه در نزدیکی شهر صحنه از توابع استان کرمانشاه با یک صحنه تصادف روبرو شدیم.


وی افزود: در این تصادف یک دستگاه پژو پارس به واسطه سرعت زیاد از جاده منحرف شده و در دره ای سقوط نموده بود.


صابری با بیان اینکه این خودرو با 6 نفر سرنشین به داخل دره سقوط نموده بود،ابراز داشت: بنده و همراهم به آقای روح الله عبدالهی به عنوان راننده آمبولانس به محض دیدن شلوغی و ازدحام ناشی از تصادف توقف نموده و به یاری مصدومان حادثه شتافتیم.


وی ادامه داد: پس از ورود به دره بر بالین مصدومین رفتیم و پس از تریاژ مصدومان،4 نفر که یک نفر راننده و سه نفر خانم سرنشین بودند را توسط آمبولانس بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام به یکی از بیمارستانهای شهر کرمانشاه منتقل نمودیم.


این پرستار شایسته شاغل در دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان داشت: در حین اعزام مصدومین به بیمارستان شهر کرمانشاه با مرکز فوریت شهرستان صحنه در راستای درخواست کمک برای انتقال 2 مصدوم باقیمانده که به دلیل اقدامات اولیه ما از وضعیت مناسبتری برخوردار و بهبودی نسبی پیدا نموده بودند،تماس حاصل نمودیم که در اسرع وقت به بیمارستان شهرستان صحنه منتقل شدند.


شعبان صابری خاطرنشان کرد: در ادامه نیز مدیر فوریت های پزشکی استان کرمانشاه از این عمل انسان دوستانه کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با تماس تلفنی تشکر نموده و ضمن ابراز خرسندی از این اقدام، طی احکامی جداگانه از بنده و آقای روح الله عبدالهی با اعطای لوح سپاس، تقدیر و تشکر نمودند.

حق انتشار محفوظ است ©