شماره: 22386
1397/12/28
مراسم تجلیل از همیاران خیرین حوزه سلامت در ایلام برگزار شد
مراسم تجلیل از همیاران خیرین حوزه سلامت در ایلام برگزار شد

 

 

 با حضور اعضای هیئت رئیسه، مدیران و کارکنان؛ مراسم تجلیل از همیاران خیرین حوزه سلامت و خانواده های آنان در سالن اجتماعات شهدای جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام بر‌گزار شد.

 

 به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام و معاون آموزشی ضمن خیرمقدم و تبریک پیشاپیش روز پدر و سال نو اظهار کرد: سال ۹۷، یکسال ارزشمند و طلایی برای استان در حوزه سلامت بود زیرا حضور خیرین کشوری و استانی در عرصه سلامت را شاهد بودیم.

 

 دکتر رضا ولی زاده افزود: موسسات خیریه کشوری در کنار پزشکان و کارکنان دانشگاه شایسته ترین خدمات را به مردم استان ارائه نمودند که تحسین و تقدیر همگان را به همراه داشته است.

 

 وی در ادامه این بحث گفت: در این راستا تمامی معاونت‌ها و بخش‌های دانشگاه در سایه حمایت و پشتیبانی جناب آقای دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی به شایستگی یاریگر خیرین بودند.

 

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ابراز داشت: حضور خیرین توانمند کشوری در استان حاصل زحمات و تلاش‌های دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه بوده که خدمات رایگان و عام المنفعه‌ای به مردم شریف استان و خصوصاً خانواده‌های نیازمند و بی‌بضاعت ارائه گردید.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به رایزنی‌ها و تلاشهای دکتر همتی رئیس دانشگاه در راستای افزایش چشمگیر پیشرفت فیزیکی بیمارستان ۳۷۴ تختخوابی ایلام، افتتاح بخش شیمی درمانی استان و افزایش بی نظیر ۲۲ هزار متر مربعی فضای آموزشی دانشگاه اشاره کرد.

 

 در ادامه نیز مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران و تبریک روز پدر و سال نو گفت: خدمت به مردم در هر جایگاه و مقامی از بالاترین پاداش در پیشگاه خداوند متعال برخوردار است.

 

 حجت الاسلام والمسلمین هاشمی ادامه داد: موفقیت دانشگاه در عرصه خدمت مردم مرهون و مدیون تلاش و اهتمام خستگی‌ناپذیر ریاست محترم دانشگاه و مسئولان و کارکنان حوزه های مختلف است.

 

 وی در بخش دیگری از سخنان خود به ولادت با سعادت حضرت علی (ع)و ویژگی های بارز و برجسته شخصیتی ایشان پرداخت و گفت: جایگاه شخصیتی ایشان نه تنها برای امت اسلامی بلکه در سراسر جهان حتی برای غیر مسلمانان نیز شناخته شده است.

 

 وی همچنین حضور موسسات خیریه کشوری در استان و ارائه خدمات به جامعه هدف را اقدامی شایسته از سوی ریاست دانشگاه و سایر مسئولان و کارکنان دانشگاه دانست و از تمامی عوامل و دست اندرکاران این موسسات و همیاران خیرین حوزه سلامت تقدیر و تشکر کرد.

 

 در بخش دیگری از این آیین تجلیل معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک به مناسبت های ذکر شده و خیر مقدم به حاضران ابراز کرد: تلاشهای دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه در سطح ملی و حضور موسسات خیریه درمانی در استان رضایتمندی مردم جامعه هدف این خدمات را فراهم ساخته است.

 

دکتر قباد آبانگاه ادامه داد: موسسات خیریه مرهم، محکم و بخشش در استان و همیاران خیرین استانی خدمات ماندگاری را ارائه داده‌اند که در ذهن مردم استان ماندگار خواهد بود.

 

 وی ادامه داد: سال ۹۷، یک سال رویایی و سال شکوفایی حوزه درمان در سطح استان بوده و علیرغم اینکه مشکلات و کمبودهای اعتباری در سراسر کشور مشهود بود، اما در حوزه درمان توانسته‌ایم با استقرار تجهیزات و امکانات درمانی متفاوت تر از سایر نقاط کشور باشیم.

 

 درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: در ۹ ماه اخیر بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان تجهیزات سرمایه ای از وزارت بهداشت برای دانشگاه اخذ شده در حالی که در چند سال اخیر این رقم تنها ۵ میلیارد تومان بوده است.

 

 اجرای موسیقی زنده و پخش کلیپ‌هایی در رابطه با ارائه خدمات درمانی به بیماران از سوی موسسات خیریه درمانی از دیگر بخش‌های این آیین تجلیل بوده است.

 

گفتنی است که در پایان این مراسم از ۳۸ نفر از مسئولان، کارکنان، پزشکان و همیاران خیرین حوزه سلامت با اهدا لوح تقدیر به عمل آمد.

حق انتشار محفوظ است ©