شماره: 24611
1398/06/30
برگزاری جلسه پایش برنامه عملیاتی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
برگزاری جلسه پایش برنامه عملیاتی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

 

با حضور رییس دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی و کارشناسان حوزه های مختلف؛ پایش برنامه عملیاتی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این جلسه ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار کرد: برای تحقق اهداف و برنامه های پایش برنامه عملیاتی، مسئولان و همکاران حوزه های مختلف زحمات و تلاش های بسیاری را به کار بسته اند که قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: همه ما تلاش کنیم که جایگاه دانشگاه در عرصه پایش برنامه عملیاتی در سطح وزارت ارتقاء شایسته‌ای پیدا کند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان داشت: ماهیت برنامه‌های قابل اجرای حوزه‌های مختلف دانشگاه در پایش برنامه عملیاتی با هم متفاوت است و نمی‌توان عملکرد آنان را با هم مقایسه کرد.

وی افزود: برخی حوزه‌ها و واحدهای دانشگاه علیرغم کار و تلاش فراوان؛ از نمره شاخص و مطلوب در عرصه پایش برنامه عملیاتی بهره‌مند نبوده اند که ان‌شاءالله این حوزه‌ها نقایص و چالشها را برطرف سازند.

در ادامه نیز معاونین و مدیران ستادی دانشگاه ضمن بیان اقدامات و فعالیت های حوزه خود در رابطه با پایش برنامه عملیاتی، دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه را تشریح نمودند.

گفتنی است که در ادامه این جلسه نیز دکتر جمیل صادقی فر رییس مرکز مشارکتهای اجتماعی دانشگاه ضمن بیان گزارشی از اقدامات و فعالیتهای دانشگاه در حوزه پایش برنامه عملیاتی در سال ۹۷؛ به ارائه گزارشی از جایگاه حوزه‌های مختلف دانشگاه در عرصه پایش برنامه عملیاتی و نقاط ضعف و چالشها و راهکارهایی در این زمینه پرداخت.

حق انتشار محفوظ است ©