شماره: 25499
1398/08/14
‍ بازديد رییس دانشگاه از مرکز ناباروری بیمارستان آیت الله طالقانی ایلام
‍ بازديد رییس دانشگاه از مرکز ناباروری بیمارستان آیت الله طالقانی ایلامرییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با همراهی معاون درمان به منظور بررسی وضعیت و روند احداث و تکمیل مرکز ناباروری بیمارستان آیت الله طالقانی ایلام بازدید نمود.

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر محمد کریمیان در این بازدید و از طریق گفته‌های رییس و مدیر بیمارستان، در جریان مشکلات و چالش‌های فراروی مرکز ناباروری قرار گرفت.

وی همچنین در جریان مراحل مختلف احداث و اعتبارات هزینه شده و مشکلات و نارسایی های مرکز ناباروری قرار گرفت و دستوراتی در جهت رفع این مشکلات و تکمیل و راه اندازی هرچه سریعتر آن و ارائه خدمات تخصصی مربوط به ناباروری صادر نمود.

در این بازدید دکتر بالاوندی معاون درمان دانشگاه نیز به بیان گزارشی از اقدامات و فعالیتهای انجام شده در جهت تکمیل و راه اندازی مرکز ناباروری بیمارستان آیت الله طالقانی پرداخت.

گفتنی است که رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ادامه از مرکز در حال احداث امحاء پسماندهای عفونی بیمارستانی در بیمارستان آیت الله طالقانی بازدید نمود و مشکلات و موانع فراروی احداث آن قرار گرفت و در گفتگو با رییس اداره ساختمان دانشگاه و رییس و مدیر بیمارستان، بر احداث و تکمیل این مرکز تاکید نمود.

لازم به ذکر است که دکتر کریمیان در جریان این بازدید مشکلات و مسائل مربوط به بیمارستان را مورد بررسی قرار داد و تصمیماتی نیز در این راستا اتخاذ شد.
حق انتشار محفوظ است ©