شماره: 25506
1398/08/15
‍ پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی(عج)
‍ پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی(عج)رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیامی آغاز امامت حضرت مهدی (عج) را به منتظران واقعی ظهور آن حضرت تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش خبرنگار وب دا، متن پیام تبریک دکتر کریمیان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نهم ربیع الاول، روز ولایت عهدی و سرآغاز بیعت با حجت خدا بر روی زمین، حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه شریف) و روز تجلی حاکمیت مستضعفان بر جهان و روز نوید دهنده شکست دشمنان و روز شادی شیعیان در تاجگذاری امام زمان(عج) است.

این روز میمون و فرخنده، مصادف با آغاز امامت خورشید درخشان جهان بشریّت و مروارید فروزان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، احیاگر معالم دین و نابود کننده ظلم و ستم و شوکت تجاوزکاران و برقرار کننده حکومت عدل در سرتاسر جهان و بزرگ منادی توحید و عدالت و وارث راستین پیـامبر اعـظم صلی الله علیه و آله و ائمـه معصـومین علیهم السلام حضرت حجت بن الحسن العسکری، مهدی موعود علیه السلام است.

اینجانب این روز معنوی و الهی را که تضمین کننده عدالت، صلح، آزادی و مساوات بر روی کره خاکی است، به همه مسلمانان جهان، محبان و شیعیان اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) خصوصاً مردم شریف استان ایلام تبریک و تهنیت و شادباش عرض می‌نمایم.

دکتر محمد کریمیان
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
حق انتشار محفوظ است ©