شماره: 3393
1392/12/26
برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود
برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود

 رئیس شورای اسلامی شهر ایلام گفت: برای خدمت به مردم و رفع دغدغه های آنان در تمامی حوزه ها از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

 

  به گزارش  خبرنگار وب دا ایلام، مهندس مظفر میرزاد در جریان بازدید اعضاء شورای اسلامی شهر ایلام از بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) ضمن تقدیر از خدمات ارزنده پرسنل بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) به مردم و تسلیت فرا رسیدن ایام حزن انگیز شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار نمود: در این بیمارستان توسط کارکنان و پزشکان خدمات مناسب و درخور توجهی با توجه به امکانات و داشته ها به مردم ارائه می شود که قابل تقدیر است و نشانگر دلسوزی و احساس مسئولیت این قشر زحمتکش و تلاشکر در راستای حفظ سلامت و رفع دغدغه های درمانی مردم است.

وی خاطر نشان کرد: در هر مجموعه ای قطعاً مشکلات و کاستی های ناخواسته ای وجود دارد که باید با همفکری و همراهی همدیگر می توان آنان را مرتفع ساخت.
رئیس شورای اسلامی شهر ایلام با بیان اینکه بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) شهر ایلام در حوزه خدمات دهی در استان خوشنام می باشد، اضافه نمود: وجود مشکلات کوچک و ناچیز نباید مسیر اصلی خدمتگزاری را تحت تاثیر خود قرار دهد و لذا این امر در بیمارستان یاد شده بخوبی خودنمایی می کند چراکه علیرغم اینکه ساختمان در آغاز احداث برای فضای بیمارستانی در نظر گرفته نشده اما پرسنل این بیمارستان با وجود مشکل فضا همچنان به خدمت مشغولند.
وی خدمات و اقدامات انجام شده در چند ماه اخیر را نسبت به گذشته بی نظیر و ستودنی عنوان کرد و گفت: با مدیریت دکتر دل پیشه ریاست محترم دانشگاه و دیگر عزیزان مسئول در دانشگاه خوشبختانه اقدامات شایسته ای در راستای خدمت صادقانه به مردم در بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) شهر ایلام انجام شده که نوید بخش آینده ای روشن برای حوزه درمان می باشد که نمونه ی این خدمات افزایش تختهای بخش اورژانس، تعویض تخت های فرسوده و بسیار قدیمی بستری بیماران، رنگ آمیزی فضای بیمارستان و... می باشد.
میرزاد با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر ایلام در تمامی زمینه ها آمادگی دارد که برای رفع مشکلات و دغدغه های مردم در کنار دانشگاه علوم پزشکی  باشد، تصریح کرد: رسالت و وظیفه ی اصلی ما خدمت به مردم است چرا که ما منتخب آرا همین مردم هستیم و در مقابل تک تک آنان مسئولیت و وظیفه داریم و در این راه از هیچ اقدام و تلاشی فروگذار نخواهیم بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم فرهنگ سازی در بخش ملاقات های مردمی با بیماران بستری در بیمارستان اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) فضای محدودی برای خدمت دهی به بیماران دارد، لذا به دلیل بافت سنتی استان و طایفه ای بودن و وجود روحیه نوعدوستی در میان شهروندان، با بستری شدن بیمار در بیمارستان، خیل عظیمی از اقوام و خویشاوندان برای عیادت و دلجویی از وی به بیمارستان مراجعه می کنند که ازدحام و تردد بالای مردم و ملاقات کنندگان باعث اخلال و اشکال در امر خدمات دهی به بیماران گردیده و سلامت آنان را با خطر و تهدید مواجه می کند و ما از مردم درخواست داریم که برای رفاه حال بیماران و همچنین انجام اقدامات و خدمات بیمارستانی به بیماران در وقت ملاقات مراجعه نموده و روند خدمت دهی را با اشکال مواجه ننمایند.
 
حق انتشار محفوظ است ©