شماره: 3442
1393/01/18
رشد و تعالی جامعه مرهون تلاش های حوزه سلامت است
رشد و تعالی جامعه مرهون تلاش های حوزه سلامت است

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: رشد و تعالی در جامعه مرهون تلاش های کارکنان مسئولیت پذیر و دلسوز حوزه سلامت است.

 

  به گزارش خبرنگار وب دا، حجت الاسلام والمسلمین لطفی در جمع اعضاء هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ضمن تبریک فرار سیدن سال نو به کارکنان دانشگاه اظهار داشت: تقارن سال جدید با شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س)، فضای کشور را فاطمی نمود و انشاالله که همه ی ما بتوانیم از رهروان راستین اهل بیت (ع) باشیم و در زندگی خود آموزه های دینی و تاکیدات این عزیزان را بکار بندیم.

وی خاطر نشان کرد: تعالی و ترقی هر جامعه ای مبتنی بر سلامت آن است و هر جامعه ای که این خصیصه مهم را داشته باشد، پیشرفت و ترقی را تجربه خواهد نمود.
امام جمعه ایلام افزود: انقلاب اسلامی ایران پس از پیروزی دستاوردهای بزرگی در همه ی زمینه ها داشته و همه ی دنیا این را می داند که ایران مهد نوابغ است و وجود این نوابغ در همه ی اعصار و دوران ایران را در بالاترین سطح از علوم در جهان قرار داده است.
وی در ادامه با بیان این مطلب که از نظر بهداشت و سلامت در وضعیت مناسبی قرار داریم، تصریح نمود: البته باید در این مسیر تلاش بیشتری کنیم که جامعه از نظر بهداشت و عوامل مربوط به آن سالم نگاه داریم و از ابتلای مردم و شهروندان به بیماری های خطرناک محفوظ بداریم و این امر کاری انسانی و خداپسندانه است که کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در راه تحقق آن تلاش می کنند.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی ابراز داشت: در سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده لازم است که در این مسیر و حفظ سلامت مردم جهادی عمل نماییم و خوشبختانه از سوی رئیس جمهوری و وزارت بهداشت به این مسئله توجه خوبی شده که نشانگر توجه بیشتر به حوزه سلامت در کشور است.
وی رسیدن به قله های افتخار و قطع وابستگی به دشمنان و کشورهای غربی در همه ی زمینه ها را وظیفه ای همگانی برشمرد و تاکید نمود: در زمینه های مختلف به یاری خداوند و تلاش فرزرندان برومند این کشور تجارب و پیشرفت های ارزنده ای داشته ایم و در حوزه علوم پزشکی نیز باید به مرحله ای برسیم که همه ی تجهیزات و امکانات را خودمان بسازیم و از دانش روز عقب نمانیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ضمن آروزی توفیق برای کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راه خدمت به مردم بیان داشت: امید است که شما مسئولان و کارکنان دانشگاه  با داشته ها و امکانات موجود بهترین خدمت به مردم استان ارائه کنید چرا گه این مردم شایستگی بهترین خدمت را دارند.
 
حق انتشار محفوظ است ©