شماره: 35488
1400/06/23
برگزاری جلسه شورای فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ۲۳ شهریورماه
برگزاری جلسه شورای فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ۲۳ شهریورماهجلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور رییس دانشگاه، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، معاونین آموزشی، توسعه، فرهنگی دانشجویی، دبیر شورای هم اندیشی و نخبگان دانشگاه، مدیر روابط عمومی، مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی، مدیر فرهنگی، کارشناسان حوزه فرهنگی و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه در دفتر ریاست محترم دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیر مقدم به اعضای شورای فرهنگی دانشگاه و تقدیر از زحمات و تلاش های انجام شده در راستای تحقق اهداف و برنامه های حوزه فرهنگی در سطح دانشگاه اظهار داشت: مقوله فرهنگ در هر سیستم و مجموعه‌ای از مهمترین مسائل و موضوعات محسوب می‌گردد. بنابراین بها دادن و اهمیت بخشیدن به مسائل و موضوعات و اقدامات فرهنگی در دانشگاه از اولویت‌‌ها محسوب می‌گردد.

دکتر کریمیان با اشاره به اینکه در ایام تردد زائران اربعین حسینی احتمال دارد از مرز بین‌المللی مهران برای تردد استفاده گردد، خاطرنشان کرد که باید در تمام حوزه‌ها تمهیدات لازم را برای خدمات رسانی صادقانه و شایسته به زائران فراهم سازیم و از بالاترین میزان آمادگی برخوردار باشیم.

وی ابراز کرد که همکاران در حوزه فرهنگی برنامه‌ها و اقداماتی متناسب با ایام تردد زائران اربعین حسینی و معنوی بودن این کنگره عظیم داشته باشند و در قالب این برنامه‌ها، خدمات‌دهی ارزشمند دانشگاه به جمعیت میلیونی زائران در سال‌های اخیر را به دانشجویان و حتی جامعه انعکاس دهند.

در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های همکاران در راستای انجام اقدامات و برنامه‌های حوزه فرهنگی دانشگاه؛ به آمادگی حوزه‌های مختلف برای خدمات‌دهی مطلوب در ایام تردد زائران اربعین حسینی و تدارک دیدن برنامه های متناسب با این مناسبت اشاره کرد.

در ادامه نیز دکتر بدخش معاون آموزشی و دکتر میرزایی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در سخنانی ضمن تقدیر از توجه ویژه ریاست محترم دانشگاه به مسائل و موضوعات مربوط به حوزه فرهنگی و بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در خصوص موضوعات مطرح‌شده، به تشریح برخی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه کاری خود پرداختند.

گفتنی است که در ادامه این جلسه نیز خانم دکتر رئیسی فر مدیر فرهنگی دانشگاه به تشریح مواردی به عنوان دستور کار جلسه شورای فرهنگی پرداخت و سایر حاضران هم به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه موضوعات مطرح شده پرداختند و در رابطه با موارد دستور کار جلسه تصمیماتی اتخاذ گردید.
حق انتشار محفوظ است ©