شماره: 35492
1400/06/23
برگزاری چهارمین جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی در دانشگاه در سال ۱۴۰۰
برگزاری چهارمین جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی در دانشگاه در سال ۱۴۰۰با حضور رییس دانشگاه، معاونین و مدیران ستادی دانشگاه؛ چهارمین جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی در دانشگاه در سال ۱۴۰۰ در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ریاست محترم دانشگاه ضمن تقدیر از تلاش و اهتمام همکاران در عرصه مقابله با بیماری کرونا و خدمت به مردم و بیماران، در بخشی از سخنان خود به ارائه خدمات شایسته به زائران اربعین حسینی در سال‌های اخیر توسط دانشگاه اشاره کرد.

دکتر کریمیان با اشاره به اینکه میزبانی از زائران اربعین حسینی و خدمت به این عزیزان افتخاری بزرگ برای استان ایلام و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی است، ابراز داشت که در صورت تردد زائران اربعین حسینی از مرز بین‌المللی مهران، لازم است تمام حوزه‌های دانشگاه برای خدمت‌دهی به زائران آمادگی کامل داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد که امسال در صورت انتخاب مرز بین‌المللی مهران برای تردد زائران، قطعآ دانشگاه علوم پزشکی ایلام به حمایت و پشتیبانی در حوزه نیروی انساني و منابع مالی و امکانات و تجهیزات از سوی وزارت بهداشت نیاز دارد.

در ادامه این جلسه نیز معاونین و مدیران ستادی دانشگاه ضمن بیان مطالبی در خصوص اقدامات و نیازمندی‌های مربوط به اربعین حسینی، دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات ذکر شده در جلسه مطرح نمودند.

همچنین در بخش دیگری از این جلسه دکتر علیمرادی قائم‌مقام رئیس دانشگاه در کمیته بهداشت و درمان اربعین دانشگاه و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه در سخنانی به بیان مطالبی در خصوص اقدامات دانشگاه در رابطه با موضوع اربعین و پیگیریهای به عمل آمده توسط دانشگاه در سطح وزارت و استان و مصوبات ارسالی وزارت به دانشگاهها در رابطه با اقدامات و برنامه‌های مرتبط با برگزاری اربعین حسینی پرداخت.

حق انتشار محفوظ است ©