شماره: 4433
1393/04/02
سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره معرفی شد
سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره معرفی شد

 مراسم تودیع و معارفه مدیر پیشین و جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با حضور فرماندار، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، مدیران ادرات سطح شهرستان و جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار وب دا از ایلام، در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قران مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از توجه فرماندار شهرستان بدره به بخش بهداشت و درمان این شهرستان اظهار داشت: امیدواریم که با انتصاب مدیر شبکه در بخش بهداشت و درمان این شهرستان شاهد تحولات خوب و مناسبی در جهت خدمت هر بهتر و بیشتر به مردم این دیار باشیم و برای دکتر محمودی در این سمت آرزوی موفقیت و سربلندی می نماییم.
 
دکتر ناصری فرد در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در سطح دانشگاه در تلاشیم که احداث بخش اورژانس در شهرستان بدره را به مرحله ی عملیاتی و اجرایی برسانیم و خدمات حوزه ی سلامت در این شهرستان را نسبت به گذشته ارتقاء بخشیم.
 
وی ابراز نمود: شهرستان بدره مردمی شریف و پرتلاش را در خود جای داده است که لازم است بهترین خدمت را به آنان تقدیم نماییم لذا از همه ی ادارات سطح شهرستان خواهان ارتباط بهتر و هماهنگی بیشتر برای پیشبرد اهداف حوزه ی سلامت در این شهرستان هستیم که امید است در این راه گام های موثری برداریم.
 
دکتر ناصری فر در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از تلاش های طهماسبی به عنوان سرپرست قدیم، برای دکتر علیرضا محمودی به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره آرزوی موفقیت نمود.
 
در ادامه این مراسم نیز فرماندار شهرستان بدره ضمن تقدیر از خدمات حوزه ی سلامت اظهار نمود: دولت تدبیر و امید با رویکردهای مدیریتی و جدید خود، بخش مرده بهداشت و درمان کشور را زنده نموده و حوزه ی سلامت در استان ایلام نیز به همت دانشگاه علوم پزشکی متفاوت تر از گذشته شده است.

«سیروس مرادحاصلی» در ادامه خاطر نشان نمود: دولت تدبیر و امید به بخش بهداشت و درمان توجه ویژه ای دارد و در این راستا طرح بیمه سلامت و افزایش مراکز بهداشتی و درمانی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی تاکید کرد: مسوولان باید با توجه به اهمیت حوزه سلامت با تمام توان در راستای تقویت بخش بهداشت و درمان تلاش کنند.

فرماندار بدره ادامه داد: پنج میلیارد ریال اعتبار به تازگی از سوی دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری ایلام برای تکمیل ساختمان فوریت های پزشکی این شهرستان اختصاص یافته است.

مراد حاصلی یادآور شد: یک میلیارد ریال نیز از اعتبارهای شهرستانی به این مبلغ افزوده شده تا تکمیل این ساختمان با کسری بودجه مواجه نشود و چالشی که مردم منطقه در خصوص بهداشت و درمان با آن مواجه اند، حل شود.

وی افزود: همچنین هشت میلیارد ریال دیگر از محل اعتبارهای استانی برای تکمیل تجهیزات این مرکز درمانی اختصاص یافته است.

فرماندار بدره در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از تلاش های سرپرست اسبق شبکه برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت نمود و در ادامه نیز خواستار افزایش واگذاری تجهیزات پزشکی، اختصاص آمبولانس و مصوب کردن طرح پزشک خانواده برای شهرک نشینان ولی عصر (عج) این شهرستان از سوی دانشگاه علوم پزشکی ایلام شد.
 
مدیر اسبق شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره نیز به عنوان دیگر سخنران این مراسم ضمن ارائه ی گزارشی از عملکرد خود در مدت تصدی مدیریت شبکه بیان داشت: امید است که همه ی ما بتوانیم برای ارتقاء سطح خدمات در شهرستان بدره نهایت تلاش خود را بکار گیریم.
 
طهماسبی اضافه کرد: در طول این مدت انصافاً همکاران بنده در شبکه بهداشت و درمان شهرستان تازه تاسیس بدره نهایت اهتمام خود را برای خدمت دلسوزانه به مردم شهرستان به نمایش گذاشتند که لازم است این زحمات تقدیر و تشکر نمایم.
 
وی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از حمایت و پشتیبانی فرماندار شهرستان بدره از حوزه ی سلامت این شهرستان، برای مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره آرزوی موفقیت نمود و از تمام همکاران خود درخواست نمود که با دکتر محمودی نهایت همکاری و همدلی را در ادامه ی راه داشته باشند.

در ادامه نیز سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره بر وجود تعامل و همکاری بین کارکنان در این شبکه تأکید کرد و ابراز داشت: در حال حاضر شهرستان بدره با توجه به این که شهرستانی نوپا می باشد، قطعاً برای موفقیت و رشد در عرصه سلامت نیاز به تلاش و اهتمام فراوانی دارد و امید است همه با هم و در سایه تعامل و همفکری خدمات بهداشتی و درمانی را آنچنان که شایسته مردم این دیار باشد را به آنان تقدیم نمائیم.
 
دکتر علیرضا محمودی ضمن تقدیر از اعتماد مسئولان دانشگاه در خصوص انتصاب وی به مدیریت شبکه افزود:  بنده با همکاری صمیمانه و دلسوزی همکاران در این شبکه بهداشت و درمان، برای خدمتگزاری بهتر و مناسب تر به مردم این شهرستان نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.
 
وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: این شبکه با همکاری و تعامل کارکنان برای پیشرفت در آینده در حوزه بهداشت و درمان و ارائه خدمات مناسب به مردم عملکرد خوب شایسته ای را در حوزه ی سلامت به نمایش خواهد گذاشت و انشااله که بتوانیم موجبات رضایتمندی مردم این شهرستان را فراهم نماییم.
 
در پایان این آیین «علیرضا محمودی» به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره معرفی و از خدمات «طهماسبی» مسوول پیشین قدردانی شد.
 
حق انتشار محفوظ است ©