شماره: 6677
1393/12/23
شهدا مظهر تجلی قدرت و اوج عزت ایران اسلامی هستند
شهدا مظهر تجلی قدرت و اوج عزت ایران اسلامی هستند

 رییس مرکز بهداشت شهرستان ایلام گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا عامل مهمی در انتقال فرهنگ ناب شهادت به نسل جوان است چرا که این بزرگواران مظهر تجلی قدرت و اوج عزت ایران اسلامی هستند.

 

 دکتر علیرضا شریفی در حاشیه همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت روز شهید در شهرستان ایلام که با حضور پرشور مردم برگزار گردید، در گفتگو با خبرنگار وب دا اظهار داشت: خاک پاک شهیدان تربت متبرکی برای همه ماست و شک نیست که آنها نزد خدایند و شاهد و گواه ما و اعمالمان هستند و  هر جا که بحث استقلال،‌عزت، مقاومت و کار خیر و پسندیده باشد، شهادت می‌دهند و شاهد همه نیکی‌ها، خوبی‌ها و اخلاق حسنه هستند.

 

وی افزود: با استعانت ازخداوند متعال امیدواریم در امر خدمت رسانی به همشریان عزیز به اهداف مورد نظر خود نائل شویم و در راستای رسالت خود که همانا خدمت گزاری به مردم است گام های موثری برداریم.
 
رییس مرکز بهداشت شهرستان ایلام ضمن تقدیر از خدمات شایسته و ارزنده کارکنان این مرکز بیان داشت: ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه همکاران در مرکز بهداشت شهرستان ایلام که در زمینه پیشبرد اهداف بهداشتی اهتمام خود را به کار بسته اند،تقدیر و تشکر می کنم.
 
دکتر شریفی در پایان سخنان خود  با تاکید بر ضرورت حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی یادآور شد: امنیت امروز کشور ما حاصل خون شهدايی است که دوران جنگ تحمیلی برای دفاع از خاک کشور و ارزش های انقلاب اسلامی در مقابل دشمن ایستادگی کرده و جان خود را تقدیم امنیت و ثبات انقلاب نمودند.
 
گفتنی است که در این همایش اکیپ های بهداشتی درمانی شهرستان ایلام در محل همایش جهت ارائه خدماتی نظیر ویزیت رایگان و تجویز دارو به عموم مردم نقش فعال داشتند.
 
حق انتشار محفوظ است ©