اخبار وب دا

(آرشیو ماه فروردین 1396)

31
جلسه مدیر شبکه بهداشت و درمان دره شهر با دارو سازان شهرستان
چکیده: جلسه هماهنگی با پزشکان دارو ساز با حضور مدیر شبکه بهداشت ،معاون بهداشتی شبکه،مسئول گسترش شبکه ،روابط عمومی شبکه،مسئول اموردارویی شبکه و داروسازان شهرستان در دفتر مدیریت شبکه بهداشت ودرمان برگزار گردید. به گزارش خبرنگار وب دا، در این جلسه دکتر ایوب بالاوندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن خیرمقدم به حاضرین بیان کرد: در هر سازمان، هدف همه م... ادامه »
31
استقبال مردم از طرح تحول نظام سلامت بی نظیر است
چکیده: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت گفت: این طرح از مهمترین برنامه های اجتماعی اجرایی دولت یازدهم در عرصه سیاست داخلی بود که با تدوین آن توسط وزارت بهداشت به تایید دولت و مجلس رسید و مراحل مختلف آن به تدریج اجرا و مورد اقبال عمومی واقع شد. به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه در رابطه با اجرای طرح تحول نظام سلام... ادامه »
30
هفتاد و پنجمین جلسه طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه برگزار شد
چکیده: هفتاد و پنجمین جلسه طرح تحول نظام سلامت با حضور رئیس دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی، روسا و مدیران بیمارستان ها، کارشناسان و دیگر اعضای ستاد اجرایی این طرح در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد. به گزارش خبرنگار وب دا، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر از خدمات اعضای ستاد اجرایی در سراسر استان اظهار کرد: طرح تحول نظام سل... ادامه »
30
جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان دره شهر برگزار شد
چکیده: جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان، سرپرست بیمارستان، معاون بهداشتی و مدیران و کارشناسان ستادی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دره شهر برگزار شد. به گزارش خبرنگار وب دا، در این جلسه دکترایوب بالاوندی سرپرست شبکه بهداشت و درمان دره شهر ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: نقش سیستم بهداشت و درمان در پیشگیری از اثرات آسیب ه... ادامه »
30
تشریح برنامه های هفته سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
چکیده: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام و دبیر ستاد برگزاری هفته سلامت برنامه های این هفته در سال 96 را در سطح این دانشگاه تشریح کرد.  به گزارش خبرنگار وب دا، محمدرضا سپهر روز چهارشنبه در خصوص برگزاری هفته سلامت و برنامه های مربوط به آن اظهار کرد: از یکم تا هفتم اردیبهشت به عنوان هفته سلامت نامگذاری شده است. وی افزود: با توجه به اه... ادامه »
30
دکتر دل پیشه تشکیل هیات ممیزه مستقل دانشگاه علوم پزشکی ایلام را تبریک گفت
چکیده: دکتر علی دل پیشه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تشکیل هیات ممیزه مستقل این دانشگاه بر اساس مجوز مقام عالی وزارت را به اساتید، دانشجویان و دانشگاهیان تبریک گفت. به گزارش خبرنگار وب دا، متن پیام تبریک دکتر علی دل پیشه بدین شرح است: تشکیل هیات ممیزه مستقل دانشگاه از افتخاراتی است که در این دولت و با عنایت و توجه مقام عالی وزارت بدست آمده که بر ا... ادامه »
30
تعامل و همکاری همگانی باعث کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد
چکیده: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: لازمه کاهش اثرات آسیب های اجتماعی، تعامل و همکاری همگانی است. به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر راضی ناصری فر در جلسه کمیته استانی پیشگیری از خودکشی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در رابطه با اجرای برنامه های مداخله ای سلامت روان و پیشگیری از خودکشی عنوان کرد: این برنامه های مداخله ای در استانهای ایلام، کرما... ادامه »
30
رفع آسیب های اجتماعی جامعه را بسوي سلامت و رشد هموار می سازد
چکیده: رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: شناخت و رفع آسیب های اجتماعی مسير حرکت جامعه را بسوي سلامت و رشد هموار می سازد.  به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه در جلسه کمیته استانی پیشگیری از خودکشی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مدعوین و مهمانان اظهار کرد: مداخلات روانشناسی و روانپزشکی در آسیب های اجتماعی و بررسی روند و ابعاد مخ... ادامه »
30
کمیته استانی پیشگیری از خودکشی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد
چکیده: کمیته استانی بررسی وضعیت سلامت روان و پیشگیری از خودکشی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مسئولان و نمایندگان دستگاهها و ارگان های مرتبط در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد. به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مدعوین و مهمانان اظهار کرد: هر جامعه‌اي متناسب با شرايط خود، با مشکلات و ... ادامه »
29
برگزاری کارگاههای" سیری در نهج البلاغه" در دانشگاه
چکیده: کارشناس مسئول فوق برنامه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: کانون دانشجویی قرآن وعترت (ع) دانشگاه دومین کارگاه از سری کارگاه های" سیری در نهج البلاغه"را برای دانشجویان برگزار کرد. به گزارش خبرنگار وب دا، خانم رحمانی در رابطه با برگزاری این کارگاهها اظهار کرد: کانون دانشجویی قرآن وعترت با هدف نشر مفاهیم نهج البلاغه در بین دا... ادامه »
28
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در میان استقبال پر شور دانشجویان دانشگاه
چکیده: معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت: برنامه معنوی اعتکاف امسال با شرکت بیش از 82 نفر از دانشجویان دختر و پسر به همت نهاد رهبری و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد. به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر جمیل صادقی فر در این رابطه اظهار کرد: این مراسم معنوی که با استقبال خوب دانشجویان برگزار شد، علاوه بر آماده سازی کامل مسجد دانشگاه علوم پزشکی ایلام... ادامه »
28
جلسه هماهنگی ستاد هفته سلامت در دانشگاه برگزار شد
چکیده: جلسه هماهنگی ستاد هفته سلامت با حضور رئیس دانشگاه، رئیس جمعیت هلال احمر استان، معاونین درمان، بهداشتی، آموزشی، غذا و دارو و همچنین مدیر ستادی و نمایندگان دستگاهها و ارگان های مرتبط با حوزه سلامت برگزار شد.   به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک سال نو و تقدیر از حضور مدیران و نمایندگان دس... ادامه »
27
بیش از 10500 ماموریت اورژانس هوایی در کشور انجام شده است
چکیده: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور گفت: از ابتدای استقرار اورژانس هوایی در سال 79 تاکنون در سراسر کشور، بیش از 10500 ماموریت هوایی صورت گرفته و تعداد 16 هزار مصدوم یا بیمار توسط بالگرد منتقل شده اند. به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر محمد سرور در کارگاه اورژانس هوایی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام عنوان نمود: خدمات بالگرد، خدمات مدرن و گران... ادامه »
27
با استقرار بالگرد هوایی، دغدغه های اعزام فوری بیماران اورژانسی در استان رفع شده است
چکیده: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان ایلام گفت: اورژانس هوایی یکی از نیازهای مهم و حیاتی برای استان در راستای خدمت رسانی به مردم بود که با استقرار آن در استان دغدغه های اعزام فوری بیماران اورژانسی در سراسر استان رفع شده است. به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر صیدنور علیمرادی در کارگاه اورژانس هوایی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم ب... ادامه »
27
استقرار اورژانس هوایی، موجب ارتقاء رضایتمندی مردم از حوزه سلامت شده است
چکیده: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: استقرار و امداد اورژانس هوایی در استان موجب ارتقاء رضایتمندی مردم از حوزه سلامت شده است. به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه در کارگاه اورژانس هوایی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به دکتر سرور و تقدیر از خدمات فوریت های پزشکی استان اظهار کرد: تحولاتی که در حوزه درمان در 3 سال گذشته صورت گرفته&nb... ادامه »
صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها   
جستجو