اخبار وب دا

(آرشیو ماه دی 1392)

01
رسالت خطیر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی خدمت به مردم است
چکیده: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: رسالت خطیر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی خدمت به مردم است که افتخاری مهم و بزرگ برای آنان به شمار می رود. ادامه »
01
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مرکز بهداشت و درمان کهره بازدید نمود
چکیده: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام به منظور در جریان قرار گرفتن و بررسی فعالیت های مرکز بهداشت و درمان کهره بخش هلیلان از این مرکز بازدید نمود. ادامه »
01
رسالت خطیر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی خدمت به مردم است
چکیده: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: رسالت خطیر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی خدمت به مردم است که افتخاری مهم و بزرگ برای آنان به شمار می رود. ادامه »
01
نماینده مردم استان در مجلس به همراه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی از بخش هلیلان بازدید کرد
چکیده: نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی به همراه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و برخی دیگر از مسئولین استانی و بومی شهرستان چرداول به منظور بررسی وضعیت طرح های عمرانی از بخش هلیلان بازدید کرد. ادامه »
01
مؤسس مرکز جدید ام آر آی شهر ایلام: بخش خصوصی با همراهی دولت در انجام رسالت خود موفق عمل می کند
چکیده: مؤسس مرکز جدید ام آر آی شهر ایلام گفت: بخش خصوصی با همراهی، تعامل و همکاری بخش دولتی در انجام رسالت خود می تواند موفق عمل کند و انتظارات را برآورده سازد. ادامه »
01
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام: نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به حوزه سلامت قابل تقدیر است
چکیده: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: دولت تدبیر و امید در بخشهای مختلف بهداشت و درمان، تحولات ارزشمندی را به وجود آورده که تحسین برانگیز و قابل تقدیر است. ادامه »
01
استاندار ایلام : مبحث سلامت از اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید است
چکیده:  استاندار ایلام گفت: در دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی در چندین نوبت سخنانی که داشته اند، مبحث سلامت را از اولویت های اصلی دولت برشمرده اند. ادامه »
01
دومین مرکز ام آر آی استان با حضور استاندار ایلام افتتاح شد
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، دومین مرکز ام آر آی استان با حضور استاندار، معاون توسعه استاندار، مشاور و رئیس کل حوزه استاندار، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، جمعی از مدیران استانی و متخصصان و پزشکان افتتاح گردید. ادامه »
30
با رعایت رژیم غذایی و مصرف دارو و تحرک،کنترل دیابت امکان پذیر است
چکیده: ﻤﺴﺋول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های مرکز بهداشت شهرستان ایلام در رابطه با بیماری دیابت به خبرنگار و ب د ا گفت: دیابت یک بیماری مزمن و با اهمیت است که جمعیت قابل توجهی در جهان به آن مبتلا می باشند. این بیماری به علت افزایش قند خون ایجاد می شود ولی کنترل بیماری از طریق رعایت رژیم غذایی و مصرف دارو و تحرک، امکان پذیر است. ادامه »
30
بیمارستان 35 تختخوابی آبدانان دهه فجر به بهره برداری می رسد
چکیده: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: بیمارستان 35 تختخوابی جدید شهرستان آبدانان در ایام خجسته دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد. ادامه »
30
هفت پزشک در یک خانواده آبدانانی
چکیده: هفت فرزند از 10 عضو یکی از خانواده های موفق آبدانانی اکنون پزشک اند و به کار دارو و درمان بیماران اشتغال دارند. ادامه »
30
استرس در دوران کودکی می تواند روی مغز کودک تاثیر بگذارد
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، کارشناس مسئولِ واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران گفت: شاید استرس بیشتر موضوعی مربوط به بزرگسالان باشد، اما واقعیت اینست که کودکان هم ممکن است دچار استرس شوند و بدتر از همه اینکه مطالعات نشان می دهند استرس در دوران کودکی می تواند روی مغز کودک تاثیر منفی و غیر قابل جبرانی بگذارد. ادامه »
30
والدین کلاس اولی ها این نکات را به خاطر بسپارند
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، کارشناس مسئول واحد بهداشت مدارس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان در خصوص داشتن کلاس اولی در خانواده ها گفت: فرزندتان را همراهی کنید و روزها با او تا مدرسه بروید و بعد از مدرسه هم او را به خانه بیاورید. این کار مدرسه رفتن را برای فرزندتان ساده تر می کند. ادامه »
30
برای پیشگیری از فراموشی نکات زیر را رعایت کنیم
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، کارشناس مسئول واحد مبارزه با بیماری های شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهران با بیان این که ورزش یکی از راه های پیشگیری از فراموشی است، ابراز داشت: ورزش منظم باعث افزایش فاکتورهای رشد مغزی و تولید سلولهای جدید مغزی می شود. ورزش همچنین باعث کاهش احتمال بروز اختلالهایی می شود که به فراموشی و زوال مغز منجر می شوند، مانند دیابت و ب... ادامه »
30
چرا کودکان در برخی از رفتارها حسود هستند؟
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، کارشناس مسئولِ واحد بهداشت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهران گفت: ورود نوزاد دوم در خانواده برای کودک یک بحران بزرگ را بوجود می آورد. او که تا آن زمان مورد توجه والدین بوده است با آمدن نوزادی دیگر موقعیتش را در خطر می بیند، این وظیفه والدین است که با رفتارهای مناسب خود محیط را برای او آرام نگاه دارند و با محبتشان وضع... ادامه »
صفحه 1 از 5ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   انتها   
جستجو