اخبار وب دا حداقل

(آرشیو ماه اسفند 1392)

28
پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت فرا رسیدن سال نو
چکیده:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام فرا رسیدن سال نو را به مردم فهیم و ولایتمدار استان ،تمام آحاد و اقشار مختلف و خصوصا کارکنان و دانشجویان این دانشگاه تبریک گفت متن پیام به این شرح است: ادامه »
28
ده تن مواد غذایی فاسد در ایلام معدوم شد
چکیده:  مسوول مرکز بهداشت شهرستان ایلام از جمع آوری و معدوم سازی ده تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد. ادامه »
27
پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت فرا رسیدن سال نو
چکیده: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام فرا رسیدن سال نو را به مردم فهیم و ولایتمدار استان ،تمام آحاد و اقشار مختلف و خصوصا کارکنان و دانشجویان این دانشگاه تبریک گفت متن پیام به این شرح است ادامه »
27
مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام از آمبولانس های اورژانس 115 فوریت های پزشکی بازدید نمود
چکیده: از سوی مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام و کارشناسان دفتر پرستاری، از آمبولانس های اورژانس 115 فوریت های پزشکی در جهت نظارت ، بررسی و سنجش میزان آمادگی نیروها برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم در ایام تعطیلات نوروزی مورد بازدید قرار گرفت. ادامه »
26
جلسه شورای دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد
چکیده: جلسه شوراي دانشگاه، با حضور رييس دانشگاه و معاونین، مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه و اعضاي اين شوراء در دانشگاه علوم پزشكي ایلام برگزار شد.   ادامه »
26
برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود
چکیده:  رئیس شورای اسلامی شهر ایلام گفت: برای خدمت به مردم و رفع دغدغه های آنان در تمامی حوزه ها از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.   ادامه »
26
شورای اسلامی شهر، ما را در رفع مشکلات حوزه درمان  یاری نمایند
چکیده:  رئیس بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) شهر ایلام گفت: شورای اسلامی شهر، با تعامل و هم اندیشی  ما را در رفع مشکلات حوزه درمان  و خدمت شایسته به مردم یاری نمایند.   ادامه »
26
بازدید اعضاء شورای اسلامی شهر ایلام از بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره)
چکیده:  اعضاء شورای اسلامی شهر ایلام به منظور در جریان قرار گرفتن چگونگی خدمات دهی به مردم و بررسی مشکلات در حوزه درمان  از بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) ایلام بازدید نمودند.   ادامه »
24
34 پایگاه و اورژانس بیمارستانها در ایام نوروز خدمات رسانی می کنند
چکیده:  رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در ایام تعطیلات نوروزی 34 پایگاه و اورژانس بیمارستانها در ایام نوروز به مردم استان، هموطنان و مسافران نوروزی خدمات رسانی می کنند.   ادامه »
24
برنامه جامع سلامت روان بزودی در استان ایلام اجرا می شود
چکیده:  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: بزودی برنامه جامع سلامت روان در استان ایلام اجرا می شود.    ادامه »
24
پذیرش مقاله کارکنان بیمارستان امام(ره) ایلام در سومین همایش کشوری کارشناسان آمار و مدارک پزشکی
چکیده:  مقاله بررسی میزان صحت کدگذاری تشخیص ها بر اساس icd از سوی کارکنان بیمارستان امام(ره) ایلام در سومین همایش کشوری مسئولان مدارک پزشکی پذیرفته شد.   ادامه »
22
خدمت به مردم هدف و اولویت اصلی همه ی ما باشد
چکیده:  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: همه ی ما تلاش کنیم که هدفی جز خدمت به مردم را دنبال نکنیم چرا که اولویت اصلی ما فقط خدمت کردن به مردم است.   ادامه »
22
پرستاران رفتار و منش حضرت زینب (س) را الگوی خود قرار دهند
چکیده: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: پرستاران برای خدمت رسانی صادقانه و دلسوزانه، رفتار و منش حضرت زینب (س) را در همه ی شرایط الگوی خود قرار دهند.   ادامه »
22
پرستار، نماد خیرخواهی و نوعدوستی است
چکیده:  رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: خدمت پرستاران به بیماران و حاضر شدن بر بالین آنان در سخت ترین شرایط، برترین و نیکوترین عملی است که می توان برای خیرخواهی و نوعدوستی بیان نمود.   ادامه »
22
آیین تجلیل از پرستاران استان ایلام برگزار شد
چکیده:  آیین تجلیل از پرستاران استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، معاون برنامه ریزی استاندار، مسئولان و مقامات استانی، مدعوین و پرستاران نمونه در سالن اجتماعات شهدای جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.   ادامه »
صفحه 1 از 5ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   انتها   
جستجو