اخبار وب دا

(آرشیو ماه تیر 1392)

30
انتصاب جدید معاونت آموزشی و پژوهشی و معاون اداری مالی دانشکده دندانپزشکی ایلام
چکیده: طی احکامی از سوی دکتر محمد علی روزگار سرپرست دانشکده دندانپزشکی، آقای دکتر علیرضا رکابی به معاونت آموزشی و پژوهشی و همچنین آقای مهندس علی سهراب نژاد به عنوان معاون اداری مالی دانشکده دندانپزشکی ایلام منصوب شدند.
30
بیمارستان امام حسین(ع)با توجه بیشتر می¬تواند در جذب توریست درمانی موفق باشد
چکیده: رئیس بیمارستان امام حسین (ع) مهران در گفتگو با خبرنگار وب دا گفت: شهرستان مهران یکی از مناطقی است که در آینده با برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت های موجود می تواند بسیاری از اهداف از جمله توریست درمانی را برای استان محقق سازد. ادامه »
30
جلسه شورای بهورزی در شهرستان دره شهر برگزار گردید
چکیده: به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دره شهر،   جلسه شورای بهورزی با حضور سرپرست شبکه، معاونین بهداشتی، روابط عمومی، مسوول آموزشگاه بهورزی، نمایندگان بهورزان(محمد فتحی، خانم شهربانو محمدزاده، و حسن مقصودی) در محل دفتر مدیریت شبکه برگزار شد. ادامه »
30
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حوزه های مختلف دانشگاه دیدار نمود
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام در دیداری صمیمی با معاون غذا و دارو و کارکنان این معاونت ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: نیروی انسانی بزرگترین سرمایه دانشگاه علوم پزشکی ایلام است چرا که در عرصه خدمت به مردم شریف استان ایلام، افتخاری است که نصیب این عزیزان شده است. ادامه »
29
افزایش معرفت الهی از برکات ماه مبارک رمضان است
چکیده: مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان و خوش آمدگویی به علی محمدی منتخب مردم استان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:در این ماه مبارک یکی از دستاوردهایی که باید یک روزه دار کسب نماید، معرفت الهی می باشد که در این زمینه امام صادق(ع) فرموده اند: اگر مردم می دانستند در معرفت خدا چه فضیلت هایی ... ادامه »
29
برای توسعه و بالندگی استان به مشارکت همگانی نیاز است
چکیده: نماینده مردم استان ایلام در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی  در دیدار با هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: خداوند را شاکرم که فرصتی دست داد تا در اولین جلسه کاری خود، با عزیزان و زحمت کشان عرصه سلامت استان دیدار داشته باشم و در جریان مشکلات و نارسایی های این حوزه قرار گیرم. ادامه »
29
بهره گیری از توان سیاسی استان به پیشبرد اهداف دانشگاه کمک می کند
چکیده: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام در دیدار علی محمدی نماینده مردم استان در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هیات رئیسه دانشگاه، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه رمضان و خیر مقدم به نماینده مردم استان در نه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی دارای قابلیت های خوب و ارزشمندی در عرصه های مختلف می باشد که می تواند در بسیاری از جهات بالفعل گرد... ادامه »
29
نماینده مردم استان در مجلس با هیات رئسه دانشگاه علوم پزشکی دیدار نمود
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام در دیدار علی محمدی نماینده مردم استان در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هیات رئیسه دانشگاه، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه رمضان و خیر مقدم به نماینده مردم استان در نه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی دارای قابلیت های خوب و ارزشمندی در عرصه های مختلف می باشد که می تواند در ب... ادامه »
29
طرح ضیافت در ماه مبارک رمضان مطابق اهداف و برنامه ها پیش رفته است
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در دیدار هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار داشت: خوشبختانه با برنامه ریزی های انجام شده و هدف گذاری شده، تمام برنامه های طرح ضیافت در ماه مبارک رمضان امسال مطابق آنچه که انتظار می رفته، در حال اجراست. ادامه »
29
حجت الاسلام والمسلمین لطفی: ماه رمضان معنویت را در فضای کشور حاکم می کند
چکیده: حجت الاسلام والمسلمین لطفی گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در ماه مبارک رمضان، فضای جامعه سرشار از روحانیت و معنویت می گردد. ادامه »
29
دیدار هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام با نماینده ولی فقیه در استان
چکیده:  هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام با نماینده ولی فقیه در استان طی دیداری صمیمی به بحث و بررسی مسائل و مباحث دانشگاه علوم پزشکی پرداختند. ادامه »
25
ماه رمضان، مسیر بندگی و رسیدن به کمالات انسانی را هموار می کند
چکیده: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در دیدار دکتر شوهانی نماینده استان در مجلس شورای اسلامی با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به مردم روزه دار و خداجوی استان ایلام اظهار داشت: این ماه اهمیت خاصی نسبت به دیگر ماه‌های سال داشته وماهی است که نام آن در قرآن کریم آمده و ماه رمضان زمانی... ادامه »
25
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام: حوزه سلامت از توان سیاسی نمایندگان مجلس بهره خواهد گرفت
چکیده: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: حوزه سلامت از توان سیاسی استان و خصوصاً نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تحقق اهداف و رسالت خود بهره خواهد گرفت. ادامه »
25
مشکلات و چالش های حوزه سلامت استان به مدیریت ارشد کشوری منتقل می شود
چکیده: نماینده مردم استان ایلام در نهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات، مسایل و چالش های حوزه سلامت استان قطعاً از سوی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به مدیریت ارشد کشوری منتقل خواهد شد. ادامه »
25
دکتر شوهانی  با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام دیدار و گفتگو کرد
چکیده: نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با حضور در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام دیدار و گفتگو کرد ادامه »
صفحه 1 از 5ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   انتها   
جستجو