اخبار وب دا

(آرشیو ماه تیر 1395)

30
اقدامات و خدمات دانشگاه علوم پزشکی در مواقع بروزحوادث قابل تقدیر است
چکیده: مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: مسئولان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی ایلام همواره در حوادث و بلایا خدمات و اقدامات ارزنده ای را به جامعه هدف ارائه داده که موجبات رضایت مسئولان استانی و کشوری را به دنبال داشته است. ادامه »
30
ارائه آموزش های تخصصی میزان آمادگی پرسنل خدمات رسان را ارتقاء می دهد
چکیده: مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت:  ارائه آموزش های تخصصی به پرسنل خدمات رسان، میزان کارایی و آمادگی آنان در مقابله با حوادث را ارتقاء می دهد. ادامه »
30
آمادگی،تقویت تجهیزات و امکانات در هنگام وقوع حوادث امری ضروری است
چکیده: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: آمادگی در برابر حوادث، به روزرسانی و تقویت تجهیزات و امکانات امری ضروری به شمار می‌رود. ادامه »
30
مدیریت و برنامه ریزی، میزان آمادگی پرسنل امدادرسان را ارتقاء می دهد
چکیده: مسئول فوریت های پزشکی استان ایلام گفت: برای آمادگی در هنگام وقوع حوادث مدیریت و برنامه ریزی حرف اول را می زند و میزان آمادگی پرسنل امدادرسان را در برابر این حوادث بالا برده و ارتقاء می بخشد. ادامه »
30
حوادث و بلایا معمولاً هزینه های سنگینی را به دولت ها تحمیل می کند
چکیده: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: حوادث و بلایا معمولاً هزینه های سنگینی را به دولت ها تحمیل می کند و لذا همواره در اعتبارات ملی هزینه هایی برای این بلایا و حوادث در نظر گرفته می شود. ادامه »
30
کارگاه ملی تمرین بلایا با حضور اساتید کشوری در استان ایلام برگزار شد
چکیده: کارگاه ملی دوروزه تمرین بلایا با حضور اساتید برجسته کشوری و مسئولان، مدیران ستادی، کارشناسان بیمارستانی، اورژانس و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی در استان ایلام برگزار شد.   ادامه »
30
چکیده: مسئول فوریت های پزشکی استان ایلام گفت: برای آمادگی در هنگام وقوع حوادث مدیریت و برنامه ریزی حرف اول را می زند و میزان آمادگی پرسنل امدادرسان را در برابر این حوادث بالا برده و ارتقاء می بخشد. ادامه »
29
توزیع سه هزار جلد کتاب "خودمراقبتی در ناخوشی های جزئی "در بین سفیران خانوارشهرستان ایوان
چکیده: سه هزار جلد کتاب "خودمراقبتی در ناخوشی های جزئی " در بین سفیران خانوار شهرستان ایوان توزیع گردید. ادامه »
29
طلب 400 میلیارد ریالی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از سازمانهای بیمه گر
چکیده: رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: سازمان های بیمه گر تا پایان خردادماه امسال بالغ بر 400میلیارد ریال به این دانشگاه بدهکارند. ادامه »
28
برگزاری همایش یک روزه روش های پیشگیری از بیماری سالک در دهلران
چکیده: همایش یک روزه روش های پیشگیری از بیماری سالک به همت شبکه بهداشت و درمان  دهلران برگزار شد. ادامه »
28
وجود آسیب های اجتماعی، انجام تحقیقات در این رابطه را ضروری می سازد
چکیده: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: وجود آسیب های اجتماعی، انجام تحقیقات و پژوهش ها در این رابطه برای رفع مشکلات و تبعات این آسیب ها را ضروری می سازد. ادامه »
28
رابطه مراکز علمی و صنعتی و کاربردی در کشور تقویت شود
چکیده: رئیس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی کشور گفت: تقویت رابطه مراکز علمی و صنعتی و کاربردی درجامعه به عنوان یک هدف در نظرگرفته شود. ادامه »
28
برگزاری اولین دفاعیه دانش‌آموخته دکتری مرکز پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و روانی استان ایلام
چکیده: اولین دفاعیه دانش‌آموخته دکتری مرکز پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و روانی ایلام با حضور پروفسور منتظری رئیس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی کشور، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، داوران داخل و خارج استان، خبرنگاران و اصحاب رسانه و دیگر اعضای اجرایی این دفاعیه برگزار شد. ادامه »
27
در دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام انجام شد؛ دفاع اولین دانش‌آموخته دکتری مرکز پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و روانی ایلام
چکیده: جلسه دفاع از پایان‌نامه اولین دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی مرکز تحقیقات پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و روانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد. ادامه »
27
برگزاری سی و ششمین جلسه دارو و تجهیزات در معاونت غذا و دارو ایلام
چکیده: سی و ششمین جلسه دارو و تجهیزات با حضور معاون غذا و دارو ، مدیر دارو و مخدر ، مدیر تجهیزات پزشکی ، معاون توسعه ، معاون درمان ، مدیر مالی دانشگاه ، مدیر بودجه و روسا ، مدیران و امورمالی بیمارستان ها در راستای برنامه تحول نظام سلامت برگزار شد. ادامه »
صفحه 1 از 4ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  بعدی   انتها   
جستجو