اخبار وب دا

(آرشیو ماه آذر 1391)

29
پروژه های مهر ماندگار در دانشگاه علوم پزشکی ایلام تا پایان سال جاری به اتمام می رسند
چکیده:  به گزارش خبرنگار و ب د ا از ایلام، معاون توسعه و مدیریت نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در قالب طرح ملی مهر ماندگار 2 پروژه بزرگ به دانشگاه محول شده است که با بهره برداری از آنها زمینه های بیشتری برای اراﺋﻪ خدمات به مردم فراهم می شود. ادامه »
29
پروژه های مهر ماندگار در دانشگاه علوم پزشکی ایلام تا پایان سال جاری به اتمام می رسند
چکیده:  به گزارش خبرنگار و ب د ا از ایلام، معاون توسعه و مدیریت نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در قالب طرح ملی مهر ماندگار 2 پروژه بزرگ به دانشگاه محول شده است که با بهره برداری از آنها زمینه های بیشتری برای اراﺋﻪ خدمات به مردم فراهم می شود. ادامه »
29
بیش از 1100 نفر عضو سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ایلام می باشند
چکیده:  به گزارش خبرنگار و ب د ا از ایلام، مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ایلام گفت: همزمان با تشکیل سازمان بسیج جامعه پزشکی در کشور این سازمان در استان ایلام نیز فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است بطوری که از سال 81 تاکنون فعالیت های گسترده ای انجام داده است. ادامه »
29
نکات بهداشتی که دانش آموزان باید بدانند
چکیده:  به گزارش خبرنگار و ب د ا از ایلام، کارشناس ﻤﺴﺋول واحد سلامت جوانان و نوجوانان مدارس مرکز بهداشت استان گفت: رعایت مساﺋل بهداشتی در بین دانش آموزان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا این قشر آینده سازان کشورما هستند. ادامه »
29
عوارض ناکافی خوراک در زنان باردار را جدی بگیرید
چکیده:  به گزارش خبر نگار وب دا از ایلام کارشناس ارشد علوم تغذیه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت : دریافت ناکافی غذا توسط مادر باعث تولد نوزادان با وزن کم شده و این نوزادان در معرض خطر بیماریهایی چون  فشار خون بالا ، چاقی ، اختلالات یادگیری ، مشکلات رفتاری ، عدم تحمل گلوگز و بیماری های قلبی و عروقی در بزرگسالی می شوند. ادامه »
28
اختلال روانی لجبازی در کودکان چگونه به وجود می آید
چکیده:  به گزارش خبرنگار و ب د ا از ایلام، کارشناس سلامت روان مرکز بهداشت شهرستان ایلام گفت: در دنیای امروز والدین برای تربیت فرزندان خود با چالش های بی شمار و دشواری روبرو هستند، که یکی از این چالش ها لجبازی کودکان است. ادامه »
28
طرح برخوردقانونی با واحدهای قلیانی غیرمجاز در ایلام
چکیده:  به گزارش خبرنگار وب دا از ایلام، کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان ایلام گفت: براساس دستورالعمل وزارت بهداشت استعمال و عرضه مواد دخانی در مراکز و اماکن ممنوع می باشد این طرح در راستای تحقق این دستورالعمل اجرا شده است. ادامه »
28
آموزش آبشاری پرسنل بهداشت و درمان می تواند آموزش ها را در جامعه گسترش دهد
چکیده:   به گزارش خبرنگار و ب د ا از ایلام، متخصص روانپزشکی در برنامه اجرایی پیشگیری از خودکشی عنوان کرد:  در این طرح در وهله ی اول به پزشکان آموزش های لازم در این خصوص اراﺋﻪ می شود و پس از آن به صورت آبشاری آموزش ها به رده های بعدی انتقال داده می شود که ادامه »
27
در واکنش به انتقادات دکتر شوهانی:رشدشاخصهای بهداشتی و درمانی قابل چشم پوشی نیست
چکیده: به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا ایلام:روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با صدور بیانیه ای به انتقادات اخیر دکتر شوهانی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی پاسخ داد در این بیانیه آمده است ادامه »
27
معاون اول رئيس جمهور: تا دولت احمدی نژاد هست دکتر دستجردی هم هست
چکیده:  معاون اول رئيس جمهور در واکنش به شایعه برکناری وزیر بهداشت گفت: تا دولت احمدی نژاد هست من هم هستم و دکتر دستجردی هم در کابینه حضور خواهد داشت. ادامه »
27
جنبش‌های آزادی‌بخش در لبنان و فلسطین از انقلاب ایران الگوبرداری نموده اند
چکیده:  به گزارش خبرنگار وب دا از ایلام،دکتر مقصودی نژاد در مراسم گرامیداشت روز دانشجو اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در پیشبرد روند بیداری و آگاهی مسلمانان و ازدیاد فعالیت‌های مؤثر در جوامع عربی و اسلامی بوده است و تأثیرپذیری کشورهای اسلامی از انقلاب، مبتنی بر سخنان رهبران جنبش‌های آزادی‌بخش و الگوبرداری آنان از انقلاب ... ادامه »
27
دانشجویان دانشگاه در کارگاهی با عنوان زیبایی دین از نگاه قرآن در دانشگاه شرکت کردند
چکیده:   به گزارش خبرنگار وب دا از ایلام ، مدیراجرایی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این باره گفت: برگزاری کارگاههای مختلف فرهنگی از اولویت های مهم دانشگاه است که در طول سالهای اخیر همواره مورد توجه بوده است . ادامه »
27
توصیه های مهم جهت خرید، استفاده و نگهداری روغن ها
چکیده:  معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با خبرنگار و ب د ا عنوان کرد: در زمان خرید روغن به شماره پروانه ساخت، شماره یا مجوز واردات کالا، تاریخ تولید و انقضاﺀ آن توجه کنید ادامه »
27
برگزاری کارگاه آموزشی روش های القاﺀ در لیبر در بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) ایلام
چکیده:  سوپروایزر آموزشی مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی(ره) شهر ایلام در گفتگو با خبرنگار و ب د ا عنوان کرد: کارگاه آموزشی روش های القاﺀ در لیبر در سالن کنفرانس این مرکز برگزار شد. ادامه »
26
یکسان سازی آمارها به اجرای موفق برنامه ها خواهد انجامید
چکیده:  به گزارش خبرنگار و ب د ا از ایلام، رﺋیس دانشگاه علوم پزشکی در جلسه برنامه اجرایی پیشگیری از خودکشی اظهار داشت: یکسان سازی آمار به این منظور است که ضعف و کاستی های آماری برای همیشه از میان برود و برای ایجاد یک زیرساخت اساسی و اصولی، لازم است که در این حوزه اقدامات ویژه و در خور توجهی انجام گیرد. ادامه »
صفحه 1 از 6ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  بعدی   انتها   
جستجو