X

اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 01 بهمن 1396
 آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد

  آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد

امتیاز: Article Rating

با حضور قائم مقام وزیر بهداشت، استاندار ایلام، مسئولان استانی، مسئولان و کارکنان دانشگاه،آیین تودیع و معارفه رئیس پیشین و سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به عنوان اولین سخنران به عنوان نماینده مسئولان و کارکنان دانشگاه به قائم مقام وزارت بهداشت، استاندار ایلام و مسئولان استانی خیرمقدم گفت و اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایلام دارای 5 دانشکده،2800 دانشجو و بالغ بر 150نفر عضو هیئت علمی می باشد.

 

 دکتر نورخدا صادقی فرد ادامه داد: بیش از 500 نفر فوق تخصص، متخصص و پزشک در بیمارستانهای 9 گانه  استان فعالند. همچنین 738 تخت بیمارستانی در بخش دولتی، 10 شبکه بهداشتی و درمانی، 63 مرکز سلامت جامع سلامت شهری و روستایی و همچنین 204 خانه بهداشت جمعیتی بالغ بر 580 هزار نفر در استان را تحت پوشش خود قرار داده اند که از این آمار میزان 300 هزار نفر نیز تحت پوشش برنامه پزشک خانواده قرار دارند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات اراضی اطراف پردیس دانشگاه اشاره کرد و گفت: این اراضی دارای معارض بوده و این امر فرصت ارتقاء سطح زیرساخت‌ها و توسعه این منطقه را از ما گرفته است.

 

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ادامه این بحث اضافه نمود: بیمارستان 374 تختخوابی ایلام نیز که طبق گفته های مسئولان سال آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد، با توجه به وجود این معارضین مشکل فضا برای توسعه در اطراف خود خواهد داشت.

 

 وی بیان داشت: از مسئولان وزارت و مسئولان استانی تقاضامندیم که به این مسئله در جهت رفع آن ورود نموده و با اختصاص اعتبار، مشکل وجود معارضین زمینهای اطراف پردیس دانشگاه را برای همیشه حل نمایند.

 

 دکتر صادقی فر در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات دکتر دل پیشه رئیس پیشین دانشگاه برای دکتر همتی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

 

در ادامه نیز مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیر مقدم به قائم مقام وزیر بهداشت، استاندار ایلام و دیگر مسئولان استانی اظهار کرد: تفاوت مدیریت در نظام دینی ما با کشورهای دیگر، در تعهد دینی و مدیریت جهادی است.

 حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر هاشمی با بیان نقشه آموزه های اسلامی در رابطه با مدیریت ادامه داد: طبق سنت و سیره نبوی و آموزه های دینی و اسلامی در رابطه با مدیریت باید در ابتدا با نفس خود مبارزه کنیم سپس در امور و عرصه‌های مختلف برای خدمت به مردم قرار گیریم.

 

وی در ادامه این بحث گفت: اگر یک مدیر و یا مسئولی به این مرحله رسید که با سرکوب نفس خود برای پذیرش مسئولیت آمادگی دارد، این فرد با اندیشه و تفکر سازنده در اختیار دین و جامعه خواهد بود.

 

 مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: دکتر همتی سرپرست دانشگاه با سابقه درخشان و قابل توجه در حوزه های آموزشی و پژوهشی اجرایی و مدیریتی، شایستگی خود را اثبات نموده و قطعاً در ادامه راه در کسوت ریاست دانشگاه می‌تواند منشا خدمت به مردم استان در حوزه سلامت باشد.

 

 حجت الاسلام و المسلمین هاشمی همچنین ضمن تقدیر از خدمات دکتر دل پیشه در زمان تصدی ریاست دانشگاه یادآور شد: ایشان یکی از مدیران شایسته و با سابقه علمی است که نه تنها جنبه علمی بلکه جنبه معنوی نیز در تجارب گرانقدر ایشان قرار دارد.

 

در ادامه نیز قائم مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن ابراز خرسندی از حضور در ایلام و تقدیر از حضور مسئولان استانی، مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار کرد: ایلام یکی از استان های خوشنام کشور است که تمامی نقاط آن یادآور خاطرات هشت سال دفاع مقدس می باشد.


دکتر ایرج حریرچی گفت: ممکن است بسیاری از مناطق کشور سختی های دوران دفاع مقدس را به طور کامل لمس نموده باشند اما این استان جایگاه ایثارگری ها و جانفشانی‌های فرزندان ایران اسلامی است.


وی در ادامه این بحث خاطرنشان کرد: مردم استان ایلام ۸ سال سختی های دوران جنگ تحمیلی را تحمل کردند و هیچگاه سرزمین خود را ترک ننمودند و این نشانه آن است که ما مسئولان بدهکار این مردم هستیم.


 قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: تلاش خواهیم کرد در ماه های آینده در بحث پرداختی ها، مساعدت ها و کمک های خوبی به استان ایلام در حوزه بهداشت و درمان انجام گیرد.


 وی همچنین اجرای طرح تحول نظام سلامت را خدمتی متمایز از سوی دولت تدبیر و امید و وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت: خدمات ارزشمند این طرح در تمام نقاط کشور به ویژه مناطق محروم و کم‌برخوردار محسوس است.


قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که اهداف این طرح بر اساس افزایش سلامت مردم، محافظت مالی از مخاطرات سلامت و افزایش رضایتمندی مردم و پاسخگویی استوار است، گفت: این طرح شایسته و ماندگار دولت و نظام و ابزار و وسیله ای برای حفظ سلامت جامعه است و امیدواریم که حمایت‌های همه جانبه مسئولان کشوری از اجرای این طرح همچنان تداوم یابد.


دکتر حریرچی با بیان این مطلب که دکتر همتی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افراد با سابقه علمی مدیریتی و توانمند در استان و کشور است، ادامه داد: امید است با همکاری و همدلی همکاران، ایشان در سمت جدید خود منشأ خدمات صادقانه به مردم استان ایلام باشند چرا که ما مسئولیت سلامت مردم استان را به ایشان سپرده ایم.


وی همچنین ضمن تقدیر از خدمات دکتر دل پیشه رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: در هر مسئولی که تودیع می‌شود، قطعاً خدمات شایسته در مجموعه داشته که باید از این خدمات تبدیل شود. ایشان یک مدیر دارای سوابق علمی و پژوهشی موفق هستند که با توجه به سوابق درخشان ایشان به عنوان مشاور عالی وزارت و مسئول امور کلان مناطق آمایشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی خدمت خواهند نمود.

 

استاندار ایلام نیز در ادامه این آیین تودیع و معارفه ضمن خیرمقدم به قائم مقام وزیر بهداشت اظهار کرد: اگر چه ممکن است سرانه‌ها وضعیت خوبی را در ارائه خدمات پزشکی نشان دهد ولی پراکندگی جمعیت باعث شده دسترسی بخش عمده‌ای از جمعیت استان  به خدمات و تجهیزات پزشکی با دشواری هایی مواجه شود و چشم انتظار خدمات سلامت هستند.

 

قاسم سلیمانی‌دشتکی در ادامه ضمن تقدیر از  زحمات و خدمات کارکنان، پزشکان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام به ویژه دکتر دل‌پیشه رئیس سابق دانشگاه در رویداد بزرگ اربعین حسینی، اظهار کرد: جلوگیری از انتقال و گسترش بیماری واگیردار به داخل کشور مهمترین خدمت دانشگاه علوم پزشکی در این ایام بود.

 

وی گفت: در آن شرایط با حضور به موقع اکیپ‌های فراوان، ایجاد قرنطینه‌های متعدد و معاینات بسیار، کار خدمت‌رسانی به زائران اباعبدالله به بهترین نحو انجام شد و خصوصاً با توجه به نگرانی‌هایی که برای شیوع بیماری‌های واگیردار در کشور داشت خدمتگزاران حوزه سلامت کارنامه قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند.

استاندار ایلام تصریح کرد: دکتر همتی هم از چهره‌های شناخته شده‌ی پزشکی استان است که ان‌شاء‌الله در مسئولیت جدید نیز منشاء خدمت در استان خواهند بود و انتظار می‌رود که در روند کاری خود نقاط ضعف دوره گذشته را برطرف نموده و نقاط قوت را با جدیت ادامه دهند. 

 

سلیمانی‌دشتکی با بیان اینکه دولت و نظام به وحدت و انسجام بیشتری نیاز دارد، خاطرنشان کرد: مشکل اول بدعهدی آمریکا و خصومت ورزی اسرائیل و وابستگان منطقه‌ای آمریکا است و مشکل این دشمنان با برجام نیست بلکه برجام بهانه‌ای برای دشمنی با نظام اسلامی است. 

 

وی با بیان اینکه تریبون‌داران دولت را تضعیف نکنند، ادامه داد: مشکل دوم افرادی هستند که ظاهراً از روی دلسوزی همان کاری را برای تضعیف دولت می‌کنند که آمریکا و دشمنان نظام تضعیف دولت انجام می‌دهند. خصوصاً از برخی بزرگان انتظار می‌رود که از سیاست یک بام و دو هوا دست بردارند و به رأی مردم، تنفیذ رهبری برای همه‌ی منتخبین ملت احترام بگذارند.

 

استاندار ایلام تصریح کرد: همه باید به دولتی که رأی ملت، تنفیذ رهبری و حل مشکلات کشور از جمله اشتغال را در دستور کار قرار داده است کمک کنند زیرا تلاش برای حل این مشکلات و تنگناها یک امر ملی است و ربطی به خط کشی‌های سیاسی ندارد. 

 

وی با بیان اینکه انتقادات منصفانه و عادلانه برای دولت نعمت است، ادامه داد: شخصیتی انقلابی و برجسته که 17 سال نماینده امام راحل و مقام معظم رهبری در شورای عالی دفاع و شورای عالی امنیت ملی بوده است در رأس دولت قرار دارد و به درستی تلاش در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و تقویت اشتغال و تولید را که مورد تأکید مقام معظم رهبری است در دستور کار قرار داده و تمام هم و غم و اهتمام این دولت بر تقویت نظام و کشور است. 

 

استاندار ایلام با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: زمانی که دولت برای تضمین سلامت شهروندان ناگزیر از منهدم ساختن مرغ‌های بیمار می‌شود، طبیعی است که قیمت مرغ و تخم مرغ تحت تأثیر قرار بگیرد و در این شرایط نباید عده‌ای به بهانه دلسوزی برای معیشت مردم دست به کار تضعیف دولت شوند. 

 

وی تأکید کرد: در قضیه حمایت از دولت نباید کسی جلوتر از رهبری حرکت کند و در شرایطی که ایشان از دولت حمایت می‌کند بر همگان فرض است که به ایشان تأسی کنند. 

 

سلیمانی دشتکی خاطرنشان کرد: از سال 42 که نهضت امام شروع شد در استان ایلام جمعی از مردم با راهنمایی روحانیت به حمایت از نهضت پرداختند و در ابتدای شروع دفاع مقدس هم نقش بی بدیلی در دفاع از کشور داشتند.

 
استاندار ایلام با اشاره به اینکه استان ایلام با 20 هزار کیلومتر مساحت و جمعیتی کمتر از 600 هزار نفر با درجه پراکندگی بالا، 8 سال جانانه و با تقدیم 3 هزار شهید از مرز و بوم ما دفاع کرده است ادامه داد: از نکات جالب این است 320 نفر از شهدای ایلام بانوان هستند و همچنین اولین زن شهید انقلاب اسلامی در ایلام بوده و اولین پیروزی کشور در دفاع مقدس در ایلام و با فتح ارتفاعات میمک رقم خورده که این پیروزی هم مرهون رشادت ایلات و عشایر استان بوده است. همه ی این موارد نشان می دهد که ایلام حق بزرگی بر گردن همه مردم و مسؤلان دارد و هرچه در این استان خدمت انجام شود باز کم است. 

 

وی تصریح کرد: اگر چه ممکن است سرانه‌ها وضعیت خوبی را در ارائه خدمات پزشکی نشان دهد ولی پراکندگی جمعیت باعث شده دسترسی بخش عمده‌ای از جمعیت استان  به خدمات و تجهیزات پزشکی با دشواری هایی مواجه شود و چشم انتظار خدمات سلامت هستند. 

 

وی با انتقاد از تزریق قطره چکانی اعتبارات به بیمارستان 374 تختخوابی ایلام گفت: از محل سفر رئیس جمهور 16 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده و در این راستا انتظار می‌رود روند اجرای کار سرعت بیشتری بگیرد. 

 

سلیمانی دشتکی در پایان تاکید کرد: انتظار داریم که بیمه‌ها پرداخت مطالبات دانشگاه را به روز کنند و طبق پیگیری‌های به عمل آمده بیمه سلامت تا خرداد 94 تعهدات خود را پرداخت کرده اما تأمین اجتماعی به تعهدات خود عمل نکرده است.

 

رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز به عنوان دیگر سخنران این آیین ضمن خیرمقدم به قائم مقام وزیر بهداشت و مسئولان استانی اظهار کرد: حضور بنده به عنوان رئیس دانشگاه مصادف با آغاز طرح تحول نظام سلامت به عنوان یک طرح عظیم در کشور توسط دولت تدبیر و امید و وزارت بهداشت بود که نتایج بسیار برجسته را به دنبال داشت.

 

 دکتر علی دل پیشه ادامه داد: بالا ترین و برجسته ترین و نقطه عطف طرح تحول سلامت در حوزه درمان مشهود است چراکه پرداختی نیز از جیب مردم از حدود 40 درصد قبل از اجرای طرح به میزان کمتر از 10 درصد بعد از اجرای طرح کاهش یافته است.

 

 وی در ادامه این بحث گفت: هر روز که از اجرای این طرح می گذرد، بر میزان رضایتمندی عمومی از آن افزوده می گردد به طوری که در حال حاضر بیش از 85 درصد مردم طبق آمارها از این طرح رضایت کامل دارند.

رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی ایلام همچنین ادامه داد: بهره برداری از بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان آیت الله طالقانی، احداث و در حال تکمیل بودن بیمارستان 374 تختخوابی استان، بهسازی و نوسازی بیش از 100 خانه بهداشت و مرکز بهداشتی درمانی در استان، استقرار و بهره برداری از دست دستگاه‌های تشخیصی ام آر آی و دستگاه های متعدد سی تی اسکن در سطح استان، انعقاد قرارداد ایجاد بخش آنژیوگرافی در بیمارستان شهید مصطفی خمینی به ارزش 15 میلیارد تومان، بازسازی و نوسازی ناوگان آمبولانس استان، استقرار بالگرد اورژانس هوایی استان، افزایش تعداد پزشک از 220 نفر به بیش از 500 نفر فوق تخصص، متخصص و پزشک عمومی، ارتقاء هتلینگ بیمارستان ها در سراسر استان، احداث کلینیک ویژه تخصصی فجر انقلاب با زیربنای 2500 مترمربع، انجام اعمال جراحی فراوان و کم هزینه، انجام بیش از 14 هزار زایمان طبیعی در سطح استان و .... نمونه هایی از نتایج و برکات اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان هستند.

 

همچنین وی در ادامه گزارشی از حوزه‌های بهداشت، آموزش، پژوهش، غذا و دارو، توسعه و پشتیبانی در دانشگاه در زمان تصدی ریاست دانشگاه را برای حاضران تشریح کرد و در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک انتصاب دکتر همتی به عنوان سرپرست دانشگاه، برای وی در سنگر جدید خدمت سربلندی و توفیق روز افزون از خداوند متعال مسئلت نمود.

 

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز به عنوان آخرین سخنران مراسم ضمن خیر مقدم به قائم مقام وزیر بهداشت، استاندار ایلام، مسئولان استانی و مسئولان و کارکنان دانشگاه و تقدیر از خدمات دکتر دل پیشه به عنوان رییس سابق دانشگاه اظهار کرد: حمایت وزیر محترم بهداشت و مسئولان وزارت، به ما دلگرمی بیشتری در عرصه خدمت صادقانه به مردم می دهد.


دکتر کریم همتی ادامه داد:با توجه به شروع کار بنده به عنوان سرپرست دانشگاه، قائم مقام وزیر بهداشت مساعدت خویش را در توجه ویژه وزارت به استان ایلام در بحث تجهیزات اعلام نمودند که جای خرسندی دارد.


وی خاطرنشان نمود: پرداخت معوقات و مطالبات پرسنلی یکی از نکات مورد نظر قائم مقام محترم وزیر بهداشت بوده که قطعاً در آینده نزدیک این مطالبات در دانشگاه روند کاهشی را تجربه خواهند نمود.


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: بواسطه مسئولیت‌هایی که تاکنون داشته‌ام شناخت کافی از محیط دارم و مسئولیت‌های این مجموعه را  از خانه‌بهداشت تا وزارت‌خانه به خوبی می‌دانم.


وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره‌ گرایش سیاسی خود گفت: در ایام انتخابات ریاست جمهوری معاون ستاد دکتر روحانی در ایلام بوده‌ام اما در این مسئولیت نگاهم به مجموعه‌ی دانشگاه سیاسی نیست و انتظار دارم همه‌ی اعضای دانشگاه فارغ از گرایش‌های سیاسی به حل مشکلات استان در این بخش کمک کنند.


وی با بیان اینکه تخت های بیمارستانی در استان ایلام در مقایسه با سایر نقاط کشور از رشد خوبی برخوردار نبوده، ابراز کرد: این مولفه در اجرای بخش اول طرح تحول نظام سلامت مشکلات و نارسایی های مشهود است که امیدواریم با تجهیز بیمارستان جدید ایلام در سریعترین زمان ممکن،بیش از 300 تخت بیمارستانی به آمار تخت های استان افزوده شود.


 سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایلام تاکید نمود: در این مدت که از اجرای طرح تحول نظام سلامت می گذرد، به لحاظ امکانات و تجهیزات از دیگر استان‌های کشور عقب مانده ایم. بنابراین تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا این عقب‌ماندگی را جبران نماییم.


وی ادامه داد: طبیعتاً از محیط به مرکز در تلاش خواهیم بود که امکانات و تجهیزات اختصاص یافته به دانشگاه را در بیمارستانها و مراکز درمانی به کار گیری نماییم. همچنین تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که اگر پزشک همکار و یا غیر همکار در قالب طرح تحول نظام سلامت به صورت تمام وقت مکلف به خدمت در سیستم بهداشتی و درمانی می باشد، اما قصور و کوتاهی در این رابطه مشهود باشد، به صورت ویژه مورد بررسی و پیگیری قرار خواهیم داد و قانون را در این رابطه به صورت کامل اجرا خواهیم نمود.


دکتر همتی بیان داشت: همچنین بابت خدمتی که سیستم هزینه آن را پرداخت می نماید انتظار داریم که همکاران رعایت نموده تا در این زمینه مردم با وجود خدمات دولتی به سمت بخش خصوصی گرایش پیدا نکنند.

 

در ادامه این آیین تودیع و معارفه نیز دکتر ولی زاده به نمایندگی از اعضای هیات علمی و کیومرث رحیمی به نمایندیگ از کارکنان دانشگاه به بیان دیدگاهها، نقطه نظرات و چالش ها و راهکارهای رفع مشکلات و نارسایی ها پرداختند و در پایان نیز با حضور قائم مقام وزیر بهداشت و مسئولان استانی، با اهداء لوح، از خدمات دکتر دل پیشه رییس سابق دانشگاه تقدیر به عمل آمد و حکم انتصاب دکتر کریم همتی به عنوان سرپرست دانشگاه به وی اعطاء شد.


اشتراک گذاری
تصاویر
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
 • آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه برگزار شد
ثبت امتیاز
دی 1399 (177)
آذر 1399 (285)
آبان 1399 (212)
مهر 1399 (240)
شهریور 1399 (277)
مرداد 1399 (252)
تیر 1399 (209)
خرداد 1399 (316)
اردیبهشت 1399 (336)
فروردین 1399 (259)
اسفند 1398 (274)
بهمن 1398 (164)
دی 1398 (118)
آذر 1398 (109)
آبان 1398 (90)
مهر 1398 (174)
شهریور 1398 (95)
مرداد 1398 (103)
تیر 1398 (87)
خرداد 1398 (91)
اردیبهشت 1398 (96)
فروردین 1398 (88)
اسفند 1397 (95)
بهمن 1397 (94)
دی 1397 (104)
آذر 1397 (89)
آبان 1397 (83)
مهر 1397 (95)
شهریور 1397 (91)
مرداد 1397 (85)
تیر 1397 (86)
خرداد 1397 (74)
اردیبهشت 1397 (119)
فروردین 1397 (88)
اسفند 1396 (90)
بهمن 1396 (91)
دی 1396 (77)
آذر 1396 (72)
آبان 1396 (64)
مهر 1396 (62)
شهریور 1396 (59)
مرداد 1396 (59)
تیر 1396 (74)
خرداد 1396 (64)
اردیبهشت 1396 (80)
فروردین 1396 (45)
اسفند 1395 (65)
بهمن 1395 (67)
دی 1395 (54)
آذر 1395 (52)
آبان 1395 (76)
مهر 1395 (68)
شهریور 1395 (65)
مرداد 1395 (63)
تیر 1395 (56)
خرداد 1395 (61)
اردیبهشت 1395 (61)
فروردین 1395 (59)
اسفند 1394 (49)
بهمن 1394 (74)
دی 1394 (55)
آذر 1394 (62)
آبان 1394 (52)
مهر 1394 (60)
شهریور 1394 (57)
مرداد 1394 (50)
تیر 1394 (52)
خرداد 1394 (56)
اردیبهشت 1394 (43)
فروردین 1394 (53)
اسفند 1393 (54)
بهمن 1393 (58)
دی 1393 (54)
آذر 1393 (65)
آبان 1393 (58)
مهر 1393 (60)
شهریور 1393 (60)
مرداد 1393 (62)
تیر 1393 (56)
خرداد 1393 (65)
اردیبهشت 1393 (73)
فروردین 1393 (32)
اسفند 1392 (64)
بهمن 1392 (66)
دی 1392 (60)
آذر 1392 (65)
آبان 1392 (60)
مهر 1392 (63)
شهریور 1392 (66)
مرداد 1392 (64)
تیر 1392 (66)
خرداد 1392 (64)
اردیبهشت 1392 (68)
فروردین 1392 (67)
اسفند 1391 (85)
بهمن 1391 (41)
دی 1391 (63)
آذر 1391 (80)
آبان 1391 (54)
مهر 1391 (58)
شهریور 1391 (59)
مرداد 1391 (71)
تیر 1391 (60)
خرداد 1391 (60)
اردیبهشت 1391 (63)