اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400
برگزاری شورای امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ۲۳ شهریورماه

  برگزاری شورای امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ۲۳ شهریورماه

امتیاز: Article Rating


شورای امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور رییس دانشگاه، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، معاونین توسعه و فرهنگی دانشجویی، مدیر حراست، مسئول سازمان بسيج جامعه پزشکی و مدیر و کارشناسان حوزه فرهنگی در دفتر ریاست محترم دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تشکر از فعالیت های این شورا در سطح دانشگاه؛ رعایت فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را یک وظیفه عمومی و همگانی دانست و خاطرنشان کرد که همه ما در هر جایگاهی قرار داریم باید نسبت به اجرایی کردن این مهم جدیت ویژه‌ای داشته باشیم.

در بخش دیگری از این جلسه حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را امری واجب و احیای آن را در جامعه از ضروریات این فریضه الهی عنوان کرد.

در ادامه نیز سایر اعضای حاضر در جلسه به بیان مطالب و نکاتی در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه اشاره نمودند و دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات و مسائل مطرح شده بیان کردند.

گفتنی است که در ادامه موارد دستور کار جلسه توسط دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه مطرح گردید و اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در خصوص موضوعات و مباحث مطرح شده پرداختند و تصمیماتی نیز در این راستا اتخاذ شد.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری شورای امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ۲۳ شهریورماه
ثبت امتیاز