اخبار وب دا حداقل
05
دینداری و ایمان نقش محوری در پیشگیری از افسردگی و انحرافات اجتماعی دارد
چکیده: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: کم رنگ دیدن نقش معنویت در زندگی سالم و اصولی به همراه نشاط و شادابی کم رنگ، امروز تاثیر خود را بر کیفیت زندگی گذاشته چراکه دین الهام بخش سلامت، آرامش و برطرف کننده اضطراب و افسردگی است .   به گزارش خبرنگار وب دا، حجت الاسلام والمسلمین هاشمی در مراسم گرامیداشت هفته سلامت در ... ادامه »
05
نشاط و امید از معیارهای سلامت روحی و روانی است
چکیده: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: شعار امسال هفته سلامت، شعاری مفهومی و متناسب با شرایط روز کشور است چرا که میل به نشاط داشتن و شاد بودن و برخورداری از رفاه نسبی، یکی از معیارهای سلامت روحی و روانی است. مراسم گرامیداشت هفته سلامت و روز جهانی بهداشت حرفه ای به همت معاونت بهداشتی، دانشکده بهداشت و همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی در سالن اجتماعا... ادامه »
05
مراسم گرامیداشت هفته سلامت و روز جهانی بهداشت در دانشگاه برگزار شد
چکیده: مراسم گرامیداشت هفته سلامت و روز جهانی بهداشت به همت معاونت بهداشتی، دانشکده بهداشت و همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی و روابط عمومی در سالن اجتماعات ابن سینا در پردیس مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد. به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک بعثت رسول اکرم (ص) و گرامیداشت هفته سلامت اظهار کرد:... ادامه »
05
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته سلامت در ایلام برگزار شد
چکیده: همزمان با مبعث رسول اکرم(ص) و به مناسبت هفته سلامت همایش پیاده روی خانوادگی ویژه مجموعه كاركنان دانشگاه علوم پزشكی ایلام برگزار شد.  به گزارش خبرنگار وب دا، در حاشیه این همایش پیاده روی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام ضمن تبریک مبعث رسول اکرم(ص) و هفته سلامت اظهار کرد: شعار امسال جهانی بهداشت" بیا در مورد افسردگی صحبت کنیم" ... ادامه »
04
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص)
چکیده: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام طی پیامی فرا رسیدن سالروز مبعث پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) را تبریک گفت. به گزارش خبرنگار وب دا، متن پیام دکتر علی دل پیشه بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم طلوع خورشید هدایت و روشنگری در عصر تاریک جاهلیت، نویدبخش آینده‌ای روشن برای ملت مظلوم و ستمدیده‌ای بود که به دنبال آزادگی و رحمانیت بودند. پ... ادامه »
04
نقش دین در حوزه زندگی و سلامت روان امری مشهود و ملموس است
چکیده: مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: نقش دین در حوزه زندگی و سلامت روان امری مشهود و ملموس است که در آموزه های دینی و کتاب ها در رابطه با آن بحث های فراوانی شده اما در زندگی امروز کمتر مورد توجه قرار گرفته است.   به گزارش خبرنگار وب دا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر هاشمی در همایش "بیا در مورد افسردگ... ادامه »
04
اختلالات روانی از جمله افسردگی را در زندگی جدی بگیریم
چکیده: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با توجه به رشد اختلالات روانی از جمله افسردگی در زندگی امروز بشر، این اختلالات را نسبت به گذشته جدی تر بگیریم. به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر راضی ناصری فر در همایش "بیا در مورد افسردگی صحبت کنیم" با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی، مسئولان استانی و داوطلبان جمعیت هلال احمر در استان ایلام ضمن خیرمقدم ب... ادامه »
04
همایش "بیا در مورد افسردگی صحبت کنیم" در استان ایلام برگزار شد
چکیده: همایش "بیا در مورد افسردگی صحبت کنیم" با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی، مسئولان استانی و داوطلبان جمعیت هلال احمر در استان ایلام برگزار شد. به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این همایش معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مدعوین اظهار کرد: با توجه به گسترش اختلالات روحی و روانی شعار جهانی امسال"بیا در مورد افسردگی صحبت کنیم" ... ادامه »
03
اجرای طرح تحول نظام سلامت یک انقلاب عظیم در حوزه سلامت است
چکیده: استاندار ایلام گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت یک انقلاب عظیم در حوزه بهداشت و درمان در تاریخ کشور ایجاد و خدمات ارزنده ای به مردم ارائه کرده است. به گزارش خبرنگار وب دا، مهندس محمدرضا مروارید در آیین نمادین زنگ سلامت در مدرسه دخترانه حضرت رقیه(س) چالسرا به مناسبت هفته سلامت ضمن تبریک این هفته و تقدیر از خدمات مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزش... ادامه »
03
طرح تحول نظام سلامت تحول شگرفی در کشور ایجاد نموده است
چکیده: مدیر کل آموزش و پرورش ایلام گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت تحول شگرفی در حوزه بهداشت و درمان در کشور ایجاد کرد و بسیاری از هزینه های درمانی را کاهش داده است. به گزارش خبرنگار وب دا، علی بیرانوند در آیین نمادین زنگ سلامت در مدرسه دخترانه حضرت رقیه(س) چالسرا به مناسبت هفته سلامت اظهار کرد: طرح تحول نظام سلامت باعث شده رنج مردم از بیماری و مشکلات... ادامه »
03
47 هزار دانش آموز در استان تحت پوشش طرح وارنیش فلوراید قرار گرفته اند
چکیده: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در طی 2 دوره بالغ بر 47 هزار دانش آموز در استان تحت پوشش طرح وارنیش فلوراید قرار گرفته اند. به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر راضی ناصری فر در ابتدای این آیین نمادین زنگ سلامت در مدرسه دخترانه حضرت رقیه(س) چالسرا به مناسبت هفته سلامت ضمن خیرمقدم به مدعوین اظهار کرد: شعار امسال هفته سلامت 'زندگی سالم با نش... ادامه »
03
زنگ سلامت در مدرسه دخترانه حضرت رقیه(س) چالسرا به مناسبت هفته سلامت نواخته شد
چکیده: با حضور مسئولان استانی، زنگ سلامت در مدرسه دخترانه حضرت رقیه(س) چالسرا به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت نواخته شد. به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین نمادین زنگ سلامت معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک هفته سلامت و خیرمقدم به مدعوین اظهار کرد: شعار امسال هفته سلامت 'زندگی سالم با نشاط و امید' است و سال گذشته از طرف وزارت به... ادامه »
02
دیدار هیات رئیسه و خیرین حوزه سلامت با امام جمعه ایلام
چکیده: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و خیرین حوزه سلامت استان ایلام به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار نمودند.   به گزارش خبرنگار وب دا، حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی در این دیدار صمیمانه ضمن تقدیر از خدمات مسئولان و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در عرصه خدمت به مردم اظهار کرد: یکی از دستاوردهای مهم ان... ادامه »
02
نمایشگاه خطرسنجی بیماریهای قلبی، مغزی و سرطان در ایلام افتتاح شد
چکیده: نمایشگاه خطرسنجی بیماریهای قلبی، مغزی و سرطان به مناسبت هفته سلامت با حضور رئیس دانشگاه و مسئولان استانی در قلعه والی شهر ایلام افتتاح شد. به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه رئیس دانشگاه در حاشیه این افتتاح اظهار کرد: این نمایشگاه از اول هفته سلامت تا پایان این هفته برای بازدید عموم مردم گشایش یافته است و عوامل تأثیرگذار بر سلامت و ... ادامه »
02
مشارکت بیشتر خیرین حوزه سلامت نیاز به فرهنگ سازی ویژه ای دارد
چکیده: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: مشارکت خیرین در جهت خدمت به مردم در حوزه سلامت، نیاز به توجه بیشتر و فرهنگ سازی ویژه ای دارد. به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه در دیدار صمیمانه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خیرین سلامت استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار کرد: اگرچه قدمت خیرین حوزه سلامت در مقایسه با خیر... ادامه »
صفحه 1 از 243ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو