اخبار وب دا حداقل

(آرشیو ماه آذر 1392)

28
آزمون توجیهی بدو خدمت کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، مدیر توسعه سازمان ومنابع انساني دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان این مطلب اظهار داشت: آزمون توجیهی بدو خدمت کارکنان دولت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور 1011 نفر از کارکنان این دستگاه اجرایی برگزار شد. ادامه »
28
نشست "حقوق بیمار و چالش های پیش روی " در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار گردید
چکیده: نشست تخصصی" حقوق بیمار و چالش های پیش روی" با حضور  اساتید دانشگاه ،صاحب نظران و مسئول  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در سالن مرکز توسعه دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید. ادامه »
28
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایلام: حرکت حوزه پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام پرسرعت و با برنامه است
چکیده: معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه پژوهش زیربنای علم و یک سرمایه‌گذاری استراتژیک است گفت : حرکت حوزه پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان در راستای چشم‌انداز ایران 1404 در بخش تحقیق و پژوهش بسیار پرسرعت و بابرنامه است. ادامه »
28
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام: بارزترین خدمت پژوهش، پاسخگویی به مشکلات جامعه است
چکیده: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: بارزترین خدمت پژوهش و پژوهشگران، پاسخگویی به مشکلات، نارسایی ها و دغدغه های مردم و  جامعه است. ادامه »
28
از محققان و پژوهشگران برتر دانشگاه علوم‌پزشکی ایلام در هفته پژوهش تجلیل شد
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، مراسم گرامیداشت هفته پژوهش که در سالن اجتماعات شهدای جامعه پزشکی با حضور سرپرست دانشگاه، معاون تحقیقات و فناوری، معاون آموزشی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد. ادامه »
28
سمینار ایدز" شناخت ، پیشگیری و درمان در دانشگاه برگزار شد
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، سمینار ایدز" شناخت ، پیشگیری و درمان با حضور مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی ، مدیر امور پژوهشی و دانشجویان در سالن شهدای جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اهتمام و کوشش مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد"استاد مشاور" و همکاری معاونت بهداشتی برگزار شد. ادامه »
28
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام: کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام موفق به کسب رتبه نخست کشور شد
چکیده: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بین تمام دانشگاه های علوم پزشکی کشور رتبه نخست این زمینه را به خود اختصاص داد. ادامه »
26
مراسم روز وحدت حوزه و دانشگاه با حضور اساتید حوزه و دانشگاه های استان برگزار شد
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در نشست روئساي دانشگاه ها، اساتيد و اعضاي هيأت علمي مراکز آموزش عالي استان ايلام که به مناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه در حسينيه حضرت زينب (س) برگزار شد، بيان داشت: امام علي (ع) دنيا را چيزي جز ظلمات و تاريکي نمي دانند مگر اين که نور علم افق هاي جهان را منور کند. ادامه »
26
برای حفظ محیط زیست بیشتر از گذشته تلاش کنیم
چکیده: کارشناس مهندسی بهداشت محیط مرکز بهداشت و درمان شهرستان ملکشاهی در خصوص شیوه های حفظ محیط زیست در محل کار به خبرنگار وب دا گفت: شما در ارتباط با چیزی که می خرید هوشیار هستید، شما سعی می کنید تا مصرف انرژی را در خانه کاهش دهید و طرفدار بازیافت زباله ها هستید. اما قطعاً باید این موارد را در خصوص حفظ محیط زیست در محل کارتان نیز بکار ببرید. ادامه »
26
نشست صمیمی با عنوان  "دست دوستی . . ! " در خوابگاه کوثر برگزار شد
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، بمناسبت 16 آذر روز دانشجو نشست صمیمی با عنوان  "دست دوستی . . ! " با حضور مسئولین دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی با دانشجویان خوابگاه های خواهران در خوابگاه کوثر برگزار شد. ادامه »
26
فلسفه روابط عمومی ها ایجاد و حفظ تفاهم بین سازمان متبوع و جامعه است
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، کارشناس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت:  با توجه به این که فلسفه روابط عمومی ها مردم داری و هدف روابط عمومی جلب اعتماد و مشارکت عمومی، ایجاد و حفظ و تداوم تفاهم بین سازمان و جامعه است، لذا باید روابط عمومی در راستای اطلاع رسانی و پاسخگویی عمل نماید و به عنوان پلی ارتباطی بین مردم و سازمان متبوع عمل کند. ادامه »
26
موفقیت روابط عمومی در گرو شفاف سازی و انعکاس واقعیات است
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، مهندس روح الله استاک کارشناس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در جلسه روابط عمومی های حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی ایلام در شهرستان مهران عنوان کرد: موفقیت روابط عمومی و دست اندرکاران آن در گرو اقدامات و فعالیت هایی از جمله شفاف سازی و انعکاس واقعیات در این حوزه است که موجب مقبولیت آن در سازمان و جامعه می شود. ادامه »
26
سرپرست روابط و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایلام: خدمات و تلاش های روابط عمومی باید ارج نهاده شود
چکیده: سرپرست روابط و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: خدمات و تلاش هایی که از سوی دست اندرکاران حوزه روابط عمومی انجام می گیرد، باید هم از سوی سازمان مربوطه و هم از سوی جامعه ارج نهاده شود. ادامه »
26
فرماندار شهرستان مهران: روابط عمومی ها در انجام وظایف سازمانی مردم مدار و خوش خلق باشند
چکیده: فرماندار شهرستان مهران گفت: مسئولان و کارشناسان  حوزه روابط عمومی باید در انجام وظایف سازمانی و امور محوله خود، مردم مداری و خوش خلقی را پیشه سازند. ادامه »
26
جلسه روابط عمومی های سطح دانشگاه برگزار شد
چکیده: جلسه روابط عمومی های حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی ایلام به میزبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهران با حضور فرماندار شهرستان مهران، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منطقه مهران ، سرپرست روابط و امور بین الملل، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهران و مسئولان و کارشناسان روابط عمومی حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی ایلام در محل سالن اجتم... ادامه »
صفحه 1 از 5ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   انتها   
جستجو